Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki i Mirabelki, jest sprawa,

Moj dobry kumpel dostal sms'a z #dkms ze ktos na swiecie potrzebuje jego pomocy w walce z bialaczka.

No fajnie, ale pracuje w niemieckiej firmie i nie bardzo chca dac mu L4 ( ͡° ʖ̯ ͡°) a z tego co mowi, no to tak od bidy 3 tygodnie Cie szykuja w szpitalu i urlopu juz nie ma, a temat dla niego arcy wazny, ze wzgledu na to, ze pare tygodni temu, bliska mu osoba zmarla wlasnie na bialaczke.

Czy ktos moze zna, kojarzy temat, kogos kto by mogl doradzic, pomoc w jakis sposob? Nie wiem jak chlopu inaczej pomoc, dlatego prosze was o to. Jak cos, pisac na PW a ja podrzuce kontakt na fb do niego, by dogadac szczegoly

Mem tematyczny, dla zwrocenia uwagi ()

#pomagajzwykopem #pytanie #pytaniedoeksperta #pracbaza #niemcy
Pobierz
źródło: comment_1659634632IhFGN0Z59U1yOKOvlfIwVx.jpg
  • 6
no to tak od bidy 3 tygodnie Cie szykuja w szpitalu


@BubbleMaster:
Co? Jesteś pewien, że trzeba aż tyle siedzieć w szpitalu? Może raczej przez taki czas trzeba przyjmować jakieś leki i być pod opieką lekarza? Ja bym na jego miejscu uderzał z tematem do dkms - oni powinni mieć know-how i doświadczenie w takich sytuacjach. Może coś zorganizują albo będą wiedzieć jak rozmawiać z pracodawcą.
@BubbleMaster: w zależności od rodzaju pobrania w samym szpitalu spędzi 1, max 2 dni. Problem może być z samym zrobieniem badań, na które mogą nie zgodzić się poza granicami Polski. Ze mną skontaktowali się jak pracowałam w Anglii, ale nie mogłam tam wykonać badań tylko musiałam wrócić do kraju. Najlepiej będzie jak kolega zadzwoni do DKMSu i powie jaka jest sytuacja, oni odpowiedzą najlepiej :)