Wpis z mikrobloga

Bije się z samym sobą czy jechać na #polandrock kiedyś to był fajny festiwal ale widząc co za syf z jedną sceną i banem na wejście do lasu zrobili to mnie coś skręca. I ten brak cienia xD
  • 16
  • Odpowiedz
@DartNorbe: według mnie nie ma tragedii, nie są to wybitne dania, ale 30zł za obiad na festiwalu to cena jest ok. Tutaj w sumie mają monopol, bo raczej nikt poza pole nie będzie chodził, tak jak było w Kostrzynie. Aż mi się łezka w oku zakręciła jak sobie przypomniałem piwko ciemne u Gucia i tamtejsze jedzenie :D
  • Odpowiedz
@DartNorbe: miałem wrażenie, że oni przez tydzień festiwalu zarabiali na utrzymanie na resztę roku, teraz jak imprezę przenieśli mogą mieć ciężko. RIP GUCIO [*] Jesteś z okolic Kostrzyna? wiadomo czemu festiwal nie wrócił po covidzie na stare miejsce?
  • Odpowiedz
@mck14: Czytałem kiedyś, że w Kostrzynie mają remontować most i budować obwodnice i na kilka lat Owsiak dał sobie spokój ze względu na utrudnioną logistykę
  • Odpowiedz
  • 3
@mck14: @sobiera: Owsiak mówił, że nie będzie miejsc parkingowych, że cała linia kolejowa będzie w remoncie, że mosty będą remontować, że obwodnica a chodziło tylko o pieniądze bo w Kostrzynie nie miał monopolu ani na dowozy, ani na gastro ani na lidla blisko były sklepy.

W rzeczywistości jest tak:
-obwodnica ma powstać do 2030, nie dotknie miasta bo będzie iść lasami
-remontu linii kolejowej nie ma i nie będzie bo
  • Odpowiedz
@DartNorbe: czyli poszło o hajs xD
Właśnie jego oficjalna argumentacja coś mi nie leżała, bo organizować w zupełnie nowym miejscu bez infrastruktury festiwal, zamiast tam gdzie wszystko działa i dogaduje się z władzami to głupota. Argument o mieszkańcach raczej jest słaby, bo że strony mieszkańców zawsze się spotykałem z pozytywnym odbiorem (nawet starsze babcie jak przyjeżdżaliśmy dużo wcześniej, to krzyczały w Lidlu ze witają i nie mogły się doczekać xD). A
  • Odpowiedz
@DartNorbe Ja odpuściłem. Bardzo mi się nie podoba organizacja tego. Brak cienia, jak deszcz popada to będzie jedne wielkie bagno na tej łące, brak infrastruktury w postaci miasta jak w Kostrzynie gdzie szło wypad zrobić. Żegnam się w Woodstockiem póki nie będzie dobrej organizacji.
  • Odpowiedz
@Isanell: chłop chciał być zachłanny, to teraz chłop nie ma nic xD
@Staraagrafka: no ja jutro jadę zobaczyć jak to wygląda, żeby wyrobić sobie opinię, nie chcę się negatywnie nastawiać, ale Twoje argumenty martwią mnie odkąd dowiedziałem się o lokalizacji. Na razie trudno mi się pogodzić, że straciliśmy fajny festiwal, więc daję mu szansę
  • Odpowiedz
  • 1
@mck14: Potwierdzam, ludzie brali urlopy a strefa przy woodstocku miała wolne. Pole jest dość oddalone a Kostrzyn świetnie skomunikowany kolejowo wiec oprócz jednej, może dwóch ulic było spokojnie i nawet nie czuło się że gdzieś tu jest festiwal ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda, te lotniska do mnie nie przemawiają.
  • Odpowiedz