Wpis z mikrobloga

@ptah-fikcyjny: Kiedy faceci w końcu zrozumieją, że laski mówiąc, ze chcą inteligentnego gościa a nie mięśniaka, mają na myśli inteligentnego kolesia, który przy okazji dobrze wyglada. Więc idąc za Twoim przykładem, to będzie kierownik, który pisze książki po pracy, ale również śmiga na siłkę i ma spoko sylwetkę.
Kiedy faceci mówią, że pociągają je inteligentne, miłe czy oczytane kobiety, to znaczy, że uroda nie ma dla nich znaczenia? Oczywiście, że ma.
  • Odpowiedz
@Hangry ogólnie to nie ma znaczenia co one tam piszą. Polecam przestać słuchać kobiet bo jedno #!$%@?ą drugie robią. Najpierw mówią że nie jesteś w ich typie a wystarczy zacząć odpowiedni temat i nagle już jesteś. Ostatnio typiara robiła rekonesans czy mam dziewczynę bo wleciała z moimi kuplami do mnie na kwadrat i akurat rozmawialiśmy z ziomkiem o finansach i inwestycjach. Typiara mocne 9/10 a ja mam otyłość 2 stopnia i morde
  • Odpowiedz
@pp93 niby tak ale jednak nie. Wystarczy mówić to co chcą usłyszeć i nawet bez sylwetki i oczytania wyrwiesz fajną laske. Wystarczy się wpasować w czyjś gust i wygląd przestaje mieć znaczenie. Faceci bardziej patrzą na wygląd imo
  • Odpowiedz
Moje pytanie do niej brzmiałoby: co ty oferujesz?


@Hangry: ona oferuje tak jak napisałeś: ciało. Dwudziestoletnie. Jak Tobie się to nie podoba to nie szkodzi bo cała męska populacja by z nią poszła do łóżka (gdyby nie zasady, konwenanse, zobowiązania do partnerki),

a z tej całej męskiej populacji całe mnóstwo zgodziłoby się chętnie na wyłączność (związek monogamiczny) byle mieć regularny seks

a z tych co by się zgodzili na wyłączność jest
  • Odpowiedz
@Mrbimbek bredzisz, przeczytaj jeszcze raz lub dwa, ale ze zrozumieniem. Trudno oczekiwać, żeby wysoka laska szukała chlopaka 160, ale z drugiej strony to te wszystkie grube laski jednak znajdują swoich adoratorów.
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: jakby ktoś nie chciał grubej laski to nie byłoby przyklasku, tylko zgrzyt odbytnic feminoidów że jak on śmie, że prawdziwy mężczyzna zaakceptuje kobietę taką jaka jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hangry: uwaga - dementuję pogłoski, jakoby wzrost był tak ważny, jak wykopkom się wydaję. Jestem wysoki over 190 cm, do tego z reguły potrafiący bez problemu rozbawić i chwytać za odpowiednie sznurki w rozmowie. Morda fatalna, bo baby face połączony z brakiem zarostu (stary dziad sprzed 1990) i zerową linią żuchwy. Gdyby nie to całe "wnętrze" to bym nie miał żadnego powodzenia, a tak to mam takie, na jakie sobie zapracuję*.
  • Odpowiedz
  • 2
@Hangry: @ptah-fikcyjny: @inkill: @gzymspiwniczny: @Variv: wykopki się zesrały bo wysoka laska chce wysokiego faceta xD ale gdyby facet miał w opisie że nie chce grubej laski bo sam jest szczupły to wykopki klaskały by uszami xDDddddddddd


@Mrbimbek Już bardziej trafne byłoby porównanie gdyby facet napisał, że nie chce niskiej /wysokiej. Na wzrost nie masz wpływu.
  • Odpowiedz
  • 4
@Mrbimbek: jakby ktoś nie chciał grubej laski to nie byłoby przyklasku, tylko zgrzyt odbytnic feminoidów że jak on śmie, że prawdziwy mężczyzna zaakceptuje kobietę taką jaka jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lktr1 #!$%@? z tym wzrostem. Wiadomo że kobiety lubią wysokich.
Mnie bardziej śmieszy to pozorne sapanie do inteligencji.
Zazwyczaj jak laska w opisie taka sapioseksualna to sama ma mało intelektualnie do zaoferowania.
  • Odpowiedz
@Variv: oczekujesz inteligencji i rzeczowej rozmowy od kretaur które posługują się tylko i wyłącznie emocjami i odczuciami?

dlatego wiele facetów jest debilami bo myślą że wygrają z kobietą (np kłótnie czy dyskusje) stosując logikę
  • Odpowiedz
na dwudziestoletnie dziewczyny jest po prostu taki popyt


@LifeReboot: Wyżej napisałem, że na 1 samotnego(!) gościa z mustangiem, domem i pieniędzmi jest 10 julek. Po zastanowieniu się, zmieniłbym ten stosunek na 1:100. Każdy chce (co najmniej przelecieć) julkę, ale brakuje facetów z julkowych snów, stąd tyle zdrad, romansów, a w końcu całkiem ładnych kobiet, które imprezy na mieście w końcu zamieniają na butelkę wina i tabliczkę czekolady do oglądania filmu na
Hangry - > na dwudziestoletnie dziewczyny jest po prostu taki popyt

@LifeReboot: W...

źródło: comment_16595144151bHTZEL9oeCZngpAo8sEqk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz