Wpis z mikrobloga

Patrzę tak na Was wykopowicze z tagu i pożal się Boże Panie Boże. Oglądacie kapłana tyle czasu. Uczestniczycie we mszy świętej w rycie rzymskim, walczycie w zbożnym celu. No a jak przychodzi co do czego to pojawiają się słowa, że wierni nie przejdą dzisiaj 17km, żeby jutro dojść za dnia i się modlić na świeżo. Tak jakby pora dnia i nocy oraz forma czcigodnych była dla guru sekty istotna. Jak Wy po takim czasie nie przewidujecie zachowania kapłana to ja pluje na Wasze plusy. Jak trafiam w tym poście do Was słowem, ale to słowo nie jest przyjmowane na właściwy sposób to ja pluje na taki wykop. Pluję. Myślałem, że idę na pielgrzymkę z wiernymi, a idę z tluszczą. Z hołotą. Ksiądz się modli szczerze, ale wierni nie.
#wroniecka9
  • 5
  • Odpowiedz
@Dylanek666: Ćcigodny Wielka Łaska za te słowa. Ksiądz wydaje rozkaz że ma być marsz nocą to jest a nie że czcigodne zmęczone posobore babochłopy to są czy prawdziwe przedsoborowe niewiasty? Jutro Msza i wyleje się szambo na sekciarzy uzbierali sobie przez te 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
@Dylanek666: Posoborowie przez ciebie mówi posoborowcze, diable wcielony wyznawco tfu Pawła VI, toż to panbuk widomym znakiem na ten sposób przedsoborowe Iveco wyprawił by przedsoborowa pielgrzymka przedsoborowcow do posoborowego Gieczwałtu dotarła przed północą. Pokuty pokuty pokuty, 50 metrów za pielgrzymkę proszę wypier****ć
  • Odpowiedz