Wpis z mikrobloga

#kamerasamochodowa #wideorejestrator #viofo
Ostatnio zauważyłem, że mój rejestrator viofo stracił ostrość. Jako, że kupiłem 3,5 roku temu chciałem wysłać do serwisu i aby za pieniądze zrobili porządnie. Czemu nie chcę robić tego sam? Z tego co wytyczałem V119S v2 w pierwszej serii wypuszczali plastikowy pierścień który mocuje obiektyw. Chciałem aby od razu wymienili poprawiony - metalowy.
Dostałem odpowiedź:
"proszę o informację gdzie została zakupiona kamera - proszę o podesłanie dowodu zakupu.
Jeżeli kamera pochodzi z naszej dystrybucji - potwierdzę dostępność części wymiennych i koszta."
Odpisałem zgodnie z prawdą, że kupiłem na aliexpress i aby od razu podali cenę. Odpowiedź:
"Z uwagi, że kamera nie pochodzi z naszej dystrybucji nie będę w stanie pomóc."

Super. Klient chce zapłacić za naprawę wadliwego rejestratora i firma nie chce się tego podjąć. Duży minus dla tej firmy. Żona używa A119 v3. Dla ojca chciałem kupić A119 v4 (będzie się podobno nazywać A119 Mini).
Znalazłem taki filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=wZTNLIIYsj8
Gdzie można kupić ten przewód aby podłączyć do tv?
Od razu się spytam jak się nazywa ten mazak co na allegro opisują części samochodowe?
  • 7
r. Klient chce zapłacić za naprawę wadliwego rejestratora i firma nie chce się tego podjąć. Duży minus dla tej firmy. Żona używa A119 v3. Dla ojca chciałem kupić A119 v4 (będzie się podobno nazywać A119 Mini).

Znalazłem taki filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=wZTNLIIYsj8

Gdzie można kupić ten przewód aby podłączyć do tv?


@molksiazkowy1111: dlaczego Cię to dziwi? nie kupiłeś u nich to nie muszą cię serwisować. To tak jakbyś kupił auto trupa od handlarza
@aktywnymaz: Beznadziejne porównanie.
Prawidłowe jest: Kupiłem na rynku niemieckim opla, bo na polskim nie był dostępny (jak kupowałem, to jeszcze nie było tego modelu dostępnego, a jak po paru tygodniach już był to znacznie droższy). Opłaciłem podatki i użytkowałem samochód. Po gwarancji niestety się popsuł, bo miał wadę fabryczną. Jako, że nie jestem januszem to zajechałem do ASO aby za pieniądze mi go naprawili. Niestety odmówili, bo nie był sprowadzony przez