Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #neet od paru miesięcy , zwolniłem się z poprzedniej pracy w korpo bo była stresująca i ciągle nadgodziny mnie wykańczały. Teraz chce wrócić na rynek pracy i mam w sobie taki lęk że do niczego się nie nadaje. Jestem po 30, mam doświadczenie w korpo jako klepacz i teraz obawiam się,że nikt mnie nie przyjmie do pracy i że ogólnie dałem ciała zwalniając się z poprzedniej pracy mimo że wykańczały mnie psychicznie. Różowa mnie wspiera,ale nie chcę jej obarczać moimi wątpliwościami i problemami. Jak uwierzyć w siebie,że mam jakąś wartość ? #wypaleniezawodowe #depresja #psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e7b18d18ba22e41122d456
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Kilkumiesięczna przerwa w pracy programisty to nic dziwnego. Już trafiłam kilka razy na ludzi co zrobili sobie przerwę. Powody były różne. Niektórzy wprost mówili, że po prostu musieli się zregenerować po poprzednim zapierdzielu.
Ostatnio jeden z klientów wziął mojego kandydata na rozmowę po roku sabbaticala, także parę miesięcy to nie jakaś przeszkoda.

Jak masz spoko doświadczenie i kumasz co robisz, to znajdziesz nową robotę bez problemu.

Podejrzewam, że jak porozsyłasz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak Cię rozowa wspiera to mow jej o swoich watpliwościach bo ona będąc blisko ma lepszy odrazu Ciebie niż my i lepiej Ci doradzi. Może potrzebujesz lekkiego kopa motywacji lub zrozumienia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Chłop po trzydziestce z (co najmniej) kilkuletnim doświadczeniem w programowaniu? No to raczej nie masz się czym przejmować na rynku pracy, i kilkumiesięczna przerwa niczego tu nie zmienia. Obstawiam, że dostaniesz boosta do pewności siebie po tym, jak roześlesz CV i szybko umówisz się na kilka rozmów kwalifikacyjnych ;P
  • Odpowiedz