Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Święty grał trójmiejskich drożdżówkarzy zdobyty.
Część trasy pomiędzy Redą a Wejcherowem jest tak kiepska, że brak słów. Trasa którą zaplanowałem na 4 godziny zajęła w cholerę dłużej. Im bliżej Helu tym więcej pedalarzy co nie pomaga utrzymywaniu prędkości.

Oczywiście, biletów na rower na pociąg do Gdynii prawie brak. Kupiłem ostatnia miejscówkę na rower dzisiaj. Następnym razem trzeba rezerwować miejsce z kilkudniowym wyprzedzeniem.
#rowerowetrojmiasto #rower #ruszgdansk
Pobierz wiaterb - Święty grał trójmiejskich drożdżówkarzy zdobyty.
Część trasy pomiędzy Redą ...
źródło: comment_1659188333tJnF3GXICLsw4y61kcdxX2.jpg
  • 15
@srgs:
Też dobra opcja, w każdym z tych dwóch przypadków masz pewność, że po dojechaniu na miejsce nie obudzisz się z ręką w nocniku i perspektywą kolejnych 110 km do zrobienia aby wrócić do domu. Była ostatnio afera, że kierowniczka pociągu wywaliła kobietę z ważnym biletem na rower - lepiej aby się to stało w drodze do, niż powrotnej.
@smk666: no wlasnei tez sie szykuje na te trase i stawaim na hel -> gdansk, bo tak jak napisales bezpieczniej. I sie wlasnei zastanawialem czy brac prom czy jednak pociag, ale ostatenie pewnie bedzie pociag z samego rana bo reis to 100pln + rozowa nie chce zeby rzucali jej rowerem, a naogladala sie jak sa rowery zaladowywane / rozladowywane z promu
rozowa nie chce zeby rzucali jej rowerem, a naogladala sie jak sa rowery zaladowywane / rozladowywane z promu


@srgs:
O, tego to nie wiedziałem, dzięki za ostrzeżenie. Chyba bym ukatrupił gdyby pojawiła się choć jedna ryska na moim. ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smk666: Rzecz w tym, że wolą się zmęczyć w na początku wycieczki,najeść się lodów i ciastek i wracać pociągiem. Nie wiem, wydaje mi się, że tak jest lepiej. osobiście wolę popracować fizycznie rano niz w po południu.
@srgs: @smk666:

1.Bilet PKP proponuję kupić wcześniej, pociągi jeżdżą już z Gdańska.
W znaczeniu takim, że w sezonie. Bo poza tylko z Gdyni. Kosztują około 20 zł z rowerem. Bilet na prom - 90 zł XD

2. Można spokojnie jechać przez Gdynię
3. Ten ślad nie omija rezerwatu Beka. Hehe Beka. Ale bez beki, warunki na tym odcinku są tragiczne - znajdę ślad jak jechaliśmy asfaltem I wrzucę