Wpis z mikrobloga

@JareckiDG: to powinna być jakaś naklejka? kompletnie tego nie widzę dlatego próbuje się ratować tym kodem który powinien być również w miejscu gdzie znajduje się akumulator :x
  • Odpowiedz
@JareckiDG: orientujesz się czy jeżeli pojawia się informacje na smartfonie w aplikacji dji fly że pilot jest niepodłączony to chodzi o to że nie podłączony smartfon z pilotem czy pilot z dronem?

sorry że tak męczę, pomimo otwarcia instrukcji nadal nie rozumiem na czym polega sparowanie urządzeń ale to ze względu na to że jest to mega słabo opisane
  • Odpowiedz
@JareckiDG: po połączeniu pilota do smartfona nie wyświetla się żadna informacja, pobawię się w opcjach może coś blokuje choć myślę że żeby to miało działać w aplikacji powinna się pojawić najpierw jakaś informacja o sparowaniu smartfona z pilotem
  • Odpowiedz
@Lesrley możliwe że kabel połączeniowy jest trafiony, po podłączeniu kabla i włączeniu kontrolera powinna wyjść informacja na telefonie że jest coś wpięte w usb
  • Odpowiedz
@Lesrley najpierw telefon ma wyczuć że jest coś podłączone. Bez aplikacji połączonej z aparatura nie aktywujesz i sparujesz drona. A przypadkiem nie masz włożonego kabla w kontrolerze w ta druga dziurkę która służy do schowania wtyczki a tam nie ma USB? Bo tam masz dwa otwory jeden z portem a drugi do przechowania by złożyć antenę.
  • Odpowiedz
@JareckiDG: Właśnie jest okej, na początku zastanawiałem się właśnie od czego jest ten drugi otwór. Mam też połączone tak że strona z obrazkiem jest w kontrolerze a drugi w smartfonie, kompletnie nic się nie wyświetla na smartfonie :/
  • Odpowiedz
@Lesrley aaaa czekaj, przypomniało mi się że przecież telefon musi obsługiwać OTG aby połączyć go z aparatura. Kabel też musi być OTG

Google Play i szukaj czegoś pokroju otgcheck i sprawdź czy twój telefon to ma
  • Odpowiedz