Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
611 576 + 125 = 611 701

10 i ostatni dzień wycieczki po GV

Janów Podlaski - gdzieś na polesiu

Udało mi się dzisiaj wcześnie wstać tj o 6 Ale zanim zjadłem śniadanie, spakowałem się i wypiłem kawę była 8. Dzisiejsza trasa w 100% asfaltowa. Na początek DW698 do Terespola. Trochę zepsułem sobie trasę przypadkiem bo widziałem, że szlak w jednym miejscu odbijał przed Terespolem na jakieś mniejsze drogi ale mój ślad trzymał się uparcie DW. Takie uroki przycinania tras na stravie żeby wahoo się nie wieszało przy przełączaniu ekranów (jak załadowałem całość tj. 1k km to wahoo potrzebowało kilku sekund na odpalenie profilu wysokościowego). Pomimo klasy drogi nie było tam dużego ruchu, zaryzykuję nawet stwierdzenie że był bardzo mały. Mijało mnie sporo ciężarówek wojskowych ale do tego się już przyzwyczaiłem bo na podlasiu było podobnie.

Z Terespola wyjazd na kolejną DW, tym razem oznaczoną numerem 816. Historia podobna do poprzedniej czyli fajny asfalt i praktycznie zerowy ruch. W jednym miejscu droga odbija Do samej granicy i prowadzi już lokalnymi asfaltami smutnej jakości ale całkowicie bez ruchu samochodowego (przez dobre 30 minut nie widziałem żadnego auta). Dojazd do Kodnia bez niespodzianek. Tam chciałem cyknąć fotę dla starego kościoła ale akurat była jakaś impreza i coś się działo więc dałem sobie spokój. Potem dalej tą samą drogą na południe do Sławatycz, tam fotka w stronę przejścia granicznego, sklep i do Hanny gdzie kończy się moja przygoda z GV.

Dalszej części trasy na dziś nie będę opisywał bo nie chcę się z doxxować ale jechałem jeszcze jakieś 40km po smutnych poleskich asfaltach.

Byłem zaskoczony tempem. Pomimo ponad 1k km w nogach, na szerokiej oponie i z bagażem udało się zrobić 25kmph. Oczywiście pomogły w tym asfalty którymi jechałem ale jeszcze rok temu szosą bez bagażu i jadąc na świeżo bym tyle nie zrobił :D

Jeżeli będzie jakieś zainteresowanie mogę napisać podsumowanie całej wycieczki, więcej o szlaku GV i ile mnie to kosztowało. Dajcie znać jak chcecie przeczytać.

Pic - Wincyj słoneczników

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #greenvelo #biekpacking

Skrypt | Statystyki
Cypherspeed - 611 576 + 125 = 611 701

10 i ostatni dzień wycieczki po GV

Janów Po...

źródło: comment_1658929791YPes2pDcVR42NuTxIVGEAp.jpg

Pobierz
  • 6