Wpis z mikrobloga

Jestem wkurzony. Praktycznie wszystkie misje poboczne wykonane, dodatki itp, a w rozmowie z IM nie mogłem 4 razy wybrać opcji niebieskiej przez co zmarl anderson, wybrałem destrukcję mając 6800 siły zbrojnej a Shepard i tak zdechla, #!$%@?. Na jakiejś stronie pisało że 5k wystarczy.
#masseffect
  • 13
@Mojepierwszekontobiauek: to samo, gdzie sną jakiejś angielskiej stronie wyczytałem że teraz trzeba 7500. To nawet jakbym nie unicestwił gethow (musiałem wybrać, mimo że robiłem wszystkie misje to mi brakło reputacji, też na piracie parę lat temu nie miałem tego problemu i mogłem ich pogodzić), to pewnie i tak brakło siły. Jeśli to prawda, to trzeba by było przejść grę perfekcyjnie, co biorąc mnogość wyborów jest bardzo trudne. I teraz mam mega
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lomana_LuaLua: O kurde, ja przekliknalem sobie dialog w misji gdzie pozyskuje się Legiona w ME2 i w efekcie nie mam go w drużynie. Wtedy opcja pogodzenia gethow i quarian podobno odpada, więc z tego co mówisz to pewnie też mi się nie uda skończyć żeby Shep przeżył, a gram renegatem jeszcze i kilku potencjalnych sojuszników zatłukłem lub sprzedałem :v
@Lomana_LuaLua:
Żeby przegadać IM podczas finałowej rozmowy musisz mieć:
a) pasek reputacji na 100%
b) podczas poprzednich rozmów z IM (w trzech innych lokacjach) musisz wybrać opcję renegata/idealisty.
c) jak powyższe masz spełnione, to podczas rozmowy z IM na Cytadeli musisz za każdym razem wybierać dialog renegata/idealisty, żeby na sam koniec go przegadać.

Odnośnie pokoju między Gethami a Quarianami to nie jest łatwo. Tutaj jest to dobrze opisane: https://screenrant.com/mass-effect-3-broker-peace-geth-quarians-priority-rannoch/

W Edycji
@Lomana_LuaLua: Jeżeli masz pasek reputacji na 100%, to najwidoczniej w jednej z poprzednich rozmów z IM nie wybrałeś opcji idealisty/renegata.

Swoją drogą jak na wszystkie wykonane questy masz niskie zasoby wojenne. Grałeś na importowanym stanie gry? Skanowałeś planety?
@Porygon: ja nawet kiedy nie miałem dobrego zakończenia bo mi się nie chciało robić dlc z omegi bo moim zdaniem jest najsłabsze mogłem przekonać człowieka iluzje i to nawet używając kilka opcji renegada podczas gry więc to raczej coś w tym samym dialogu źle wybrałeś :D