Wpis z mikrobloga

@reddin: I teraz odpowiedz sobie na pytanie jak wygladalyby polskie drogi gdyby kazdy mial takie podejscie jak ty.

Bo mi sie wydaje ze wowczas 1 blad dowolnego uczestnika ruchu drogowego skutkowalby zablokowaniem calego ruchu.
@Positano1: Miasto wojewódzkie, na spokojnie dochodziłem do przejścia ze światłami chodnikiem i obok przejeżdża grupa rowerzystów.
Na swojej ścieżce kulturalnie, kultura się skończyła jak jeden bysior z rowera zaczął drzeć jape na stojącego na światłach ubera (może wcześniej coś im nie zgrało te kilkanaście -dziesiąt metrów wcześniej). Po czym zszedł z roweru, podszedł do ubera od strony kierowcy, szarpnął za klamkę, a potem dłonią klasnął mu o szybę, dalej sypiąc groźbami.
@reddin: sam jestem rowerzysta i kierowca ale w pl jest dużo pedalarzu. Ostatnio jeden wyzywał mnie i jebnal łapa w auto bo specjalnie wg niego zablokowałem muborzejazd nie ze przede na facet stwierdził ze się zatrzyma z dupy i nie przelecę nad nim( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@reddin: Generalnie to nie znoszę pedalarzy tak samo jak januszów w passatach. Po obu stronach są dzbany i tyle. A twoje filmiki super, nie ma dla mnie nic lepszego niż mandat dla takiego śmiecia który będzie potem lizał rany przez pół roku bo mu się rozjechał cash flow przez mandat i nie styklo na ratę ;)
Policja nie miała wątpliwości, że winna była tylko baba. A ty stosujesz victim blaming. Gdyby nie wymusiła, sytuacji by nie było.


@reddin: w sumie nie do końca masz rację

Jako uczestnik ruchu masz zrobić wszystko, aby uniknąć niebezpiecznego zdarzenia nawet jeśli to nie ty łamiesz przepisy. Sam napisałeś, że miałeś pełną świadomość, że nie zamierza ustąpić ci pierwszeństwa i zdawała sobie sprawę, że nadjeżdżasz, a mimo wszystko nie odpuściłeś. W razie