Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Nie palę, choć obecnie poparłam, raczej stresowo. Za niecałe 2 tygodnie bierzemy ślub z miłością mojego życia i oczekiwanie jest ekscytujące, ale dużo w nim, mimo wszystko, właśnie stresu.

Fajki do mnie aż tak nie przemawiają, nie są szczególnie smaczne i nie przepadam za zapachem. Jednak to, co całkiem mi się w nich podoba to ten element wyjścia na balkon, zwłaszcza teraz, gdy jest 6:40 rano. Wokół prawie nic się nie dzieje, świat stoi. To przyjemny moment, gdy sobie siedzimy, rozmawiamy a czasem nie a czas jakby się zatrzymywał

#niewiemjaktootagowac #oswiadczenie
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sayda: stresowo a bierzecie ślub? Może usuńcie z niego co was stresuje zyje się raz. Po co sie stresować na wlasnym święcie( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oo__oo: też o tym myślałem, ale miałem poczucie, że dziwnie jest wyjść i siedzieć czy sterczeć tam i nic nie robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@madow: ogólnie myślę, że to bardzo dobra rada, ale nie w naszym przypadku niestety. Mnie stresuje najbardziej pierwszy taniec i w ogóle taniec. Inna sprawa, że stresuję się tym, że będziemy cały czas w centrum uwagi przez baaaardzo długi czas. Poza tym zależy nam, żeby wszyscy dobrze się bawili, jedzenie i muzyka były super itp. rozumiem Twoją radę i szczerze mówiąc to zazwyczaj ją stosujemy, ale niestety nie w tym przypadku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tikoczento: ale jak to tak, bez fajki? Co ludzie powiedzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na poważnie to pewnie zdecydowanie tak było by lepiej i zdrowiej, ale myślę, że efekt placebo tutaj działa i fajka pomaga się uspokoić.

Swoją drogą kompletnie nie rozumiem jak ludzie mogą palić jakieś mocne, grube fajki i jednocześnie się nie udusić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kalamarnica22: i tego dnia pewnie tak będzie, ale teraz jest ten stres związany też z oczekiwaniem. Wiesz jak jest, stresory sumując się doznają synergii i wszystkie razem są stresujące bardziej, niż każde z nich z osobna