Wpis z mikrobloga

@donaldJretard: ADHD autystyk here, w kwestii pracy mogę Ci doradzić sięgaj każdego rodzaju roboty jaki się tylko da, prędzej czy później znajdziesz coś co sprawi Ci radość - mi zajęło 10 lat, pracowałem w gastro, w sprzedaży, fizycznie i po 10 latach IT Support okazało się czymś co sprawia mi autentyczną frajdę - ale jak mówię, nie odkryłbym tego gdybym nie ryzykował i nie trzaskał drzwiami przez niemal całe moje dorosłe
@NaczelnyAgnostyk: ADHD dość często łączy się z autyzmem, ja mam na szczęście lekki - nie wiem co Ci odpowiedzieć, nie znam perspektywy normalnej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie nie działa XD Cóż, zauważyłem że nawiązywanie relacji z normikami to droga donikąd stąd w gronie bliskich mi osób są ludzie borykający się z podobnymi odmiennościami, jest ok, mam pracę, jakieś hobby, dziewczynę z ADHD i sobię spokojnie
powiedz coś więcej, czyli czym się zajmujesz, co Cię frustruje i dla jakiego klienta pracujesz, ze swojego doświadczenia powiem Ci że mnie niesamoiwcie frustruje praca dla klientów z Europy Wschodniej i jak mnie przerzucili z Szwajcarii i Niemiec na CEE to od razu zaczęła się frustracja, konflikty z przełożonym itp - rozwiązanie w moim przypadku to zmiana projektu / firmy na świadczących usługi w Europie Zachodniej
@donaldJretard:
Jeżeli samotność przy tak długim i tak daleko posuniętym braku kontaktu z ludźmi (o ile nic tu nie podkolorowałeś) w ogóle ci nie doskwiera, to szczerze gratuluję - jesteś statystycznym outlierem, najprawdopodobniej ekstremalnym przypadkiem introwertyka, i pewnie przez to w choć jednej dziedzinie jest ci w życiu łatwiej. Nie poszukujesz bezskutecznie kontaktu z ludźmi, bo po prostu nie jest on ci potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Orzeech skąd te wyliczenia? Sprawdziłem sobie pensję w emiratach i nie jest jakoś szczególnie dobra. W Szwajcarii jak wezmiesz pod uwagę koszty życia to w zasadzie wychodzi mi tyle samo co tutaj mam, przy czym z taką pensją to żeby mieć cokolwiek trzeba zasuwać tak z 8 lat conajmniej.
@donaldJretard: Z doświadczenia da się w CH żyć przyjemnie za 2000cos chf, resztę odkladasz iinwestujesz. Jak nie masz wysokich wymagań i/lub drogich hobby to ok 2 mln zł w pasywnych inwestycjach (7000zl po podatkach na rękę na miesiąc) pozwoli Ci nie pracowac. Do zrobienia.