Wpis z mikrobloga

#pytanie #pytaniedoeksperta #emigracja #uk #pomocy

Szybkie pytanie : jak tanio dzwonić z UK do Polski z komórki - prosty sposób bez abonamentów.

Cześć, uściślając o co mi chodzi - normalnie dzwonie przez net do rodziny i kumpli - ale potrzebuję pozałatwiać troche spraw urzędowych plus biz - wobec czego będę musiał siłą rzeczy dzwonić na stacjonarne i komórki.

Nie chcę abonamentu , bo cała akcja potrwa może z miesiąc dwa potem już będę w PL.

Przeglądam neta ale jest chaos ofertowy i musiałbym teraz tydzien to czytać żeby się zorientować w temacie - więc jakby ktoś miał prosty, w miarę tani i dobry sposób - to proszę o poradę ! (,)

Dzięki !
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ijones: ja mam Polską kartę od Play (jakiś stary abonament)i doliczają mi 25gr za wychodzące połączenia lub 5gr za przychodzące; nie jest idealne ale też bez przesady, 5pensow mogę zapłacić za minutę :)
  • Odpowiedz
@ijones: za dwie dychy masz w lebarze nielimitowane rozmowy w UK i za granicą oraz 30GB, mozna wykupic tylko na miesiac, sam korzystam z lebary po kilku latach z vodafone i jestem bardzo zadowolony
  • Odpowiedz
@Pojedynczy: jak masz telefon obsługujący WiFi Calling to aktywujesz to w Play
(Włącz w ustawieniach telefonu funkcję: Połączenia przez Wi-Fi.
Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści. START na numer 282).
Jeżeli jesteś podłączony do WiFI(np w domu) to korzystając z Wi-Fi caling w dowolnym miejscu na świecie dzwonisz tak, jakbyś znajdował się Polsce i nie jest nic dodatkowo naliczane.
  • Odpowiedz