Wpis z mikrobloga

@bialy100k: 2044 to moze jescze dozyje.

Martwi mnie ze "moze sie przesunac" :P

Tylko ze tu akurat w tym temacie nie do konca o tago chodzi a o uzytkownikow.

Chociaz moznaby (chyba jest to technicznie mozliwe) zrobic cos takiego jak "odwrotnosc tagow"

W sensie jak jest jakis event to cale mikro zaspamowane. To moze zamiast # dac... ja wiem??? & i jak z takim tagiem sie wpis pokaze to widza go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: ogólnie to jest dużo koncepcji różnych rozwiązań (choćby moja supertagow grupujących czyli w #sport zawierają się wszystkie jak #pilka #zuzel itp, ale można sobie ,,odtagować" konkretny przez ~#plywanie). Ale wykop jest nieco betonowy co do zmian.
ogólnie to jest dużo koncepcji różnych rozwiązań (choćby moja supertagow grupujących czyli w #sport zawierają się wszystkie jak #pilka #zuzel itp, ale można sobie ,,odtagować" konkretny przez ~#plywanie). Ale wykop jest nieco betonowy co do zmian.


@bialy100k: No to juz mi sie moja wydaje lepsza :P

Pod sport mozesz wiele podpiac.

IMHO lepiej wprowadzic cos takiego jak "tag tylko dla tych co maja w obserwowanych"

I wtedy podczas eventow go uzywac.
@gorzki99: 5 lat temu #!$%@? moderacji nie dało się ogarnąć(a teraz urosła do granic absurdu), tagi nienaprawione, dzieciarnia na multikontach szaleje jak mb w zbożu, pierogi nadal nieuwolnione. no błagam.
Jakbyś miał psyche to byś brał wszystkie treści i nawet nie dotykał czarnej


@MTCO: zapomnialo ci sie po psyche dopisac zryta.

Normalny nie jestem, ale nie az tak poryty.