Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do jakiego państwa(najlepiej konkretnego miasta) powinien się skierować się niepełnosprawny(ale samodzielny) 24 letni chłopak który właśnie został bezdomny? Mój cały majątek to obecnie kilka ubrań, kosmetyczka i jakieś 6k w gotówce. Chcę emigrować bo zawsze o tym marzylem a teraz jest ku temu okazja, jak zostanę w Polsce to tylko "przepale" oszczędności i tu zostanę. Mogę spać kilka dni-tygodni na dworcach/ulicy tylko żeby było w miarę bezpiecznie, chciałbym jak najszybciej podjąć pracę dlatego zależy mi żeby nie patrzyli na mnie jak na bezużytecznego(mam problemy z nogami) ale poruszam się bez wózka i kul. Może znacie jakieś fundacje za granicą które mogłyby mi pomóc.
#emigracja #uk #niemcy #bezdomnosc #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dbe1aef242eefd0a1cb0ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Taki mały protip i pocieszenie, masz problem z nogami ale poruszasz się bez wózka i kul. Ogarnij sobie jakieś pismo najlepiej przetłumaczone na angielski że masz niepełnosprawność i nie możesz za uzo chodzić albo stać a wtedy możesz uderzać prawie wszedzie. W NL czy DE jest dużo fabryk a jakieś lokum nie problem znaleźć. 6k to grubo ponad 1000 euro także masz dobry start.
@FeyNiX: polemizował bym, 1k euro to tyle co nic. Ale znam ludzi co praktycznie bez grosza przyjechali do UK z plecakiem wypełnionym ziemniakami, a teraz żyją i dają sobie rade. Można zawsze szukać pracy typu assembly, składanie montowanie czegokolwiek, takie prace są najczęściej siedzące a wiele firm na myśl o przyjęciu niepełnosprawnego się ślini, ponieważ zapewne dostaną dotacje. więc wszystko przed tobą anonimowy mirasie. musisz to tylko zrobić z głową i
@Frygus96: Wystarczy policzyć ile wyjdzie za 3-4 tygodnie wynajmu, szybko zacząć szukać robotę a jeszcze lepiej zrobić to juz w Polsce i oszczędzać pierwsze dwa tygodnie. Ja przyjechałem do UK w 2016 roku mając £1500 to dwa tygodnie nic nie robiłem, nawet nie pytałem o robotę bo zrobiłem sobie taki urlop.