Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Planuję wykonać zabieg medycyny estetycznej. Pracuję w januszexie, kilka osób, gdzie każdy o każdym wie. Jest to robolska robota i wiadomo jakie myślenie tam mają ludzie - wąsaci janusze, piwerko, kręcenie wora w woju, disko polo. Nie chciałbym żeby wydało się, że robiłem coś z ryjcem, bo wiadomo, że wyśmialiby i zaczęli nazywać babą.
Mam 2 pytania.
Czy widać z jakiego powodu wystawione zostało L4?
Nie wiem jaką wymówkę znaleźć jak pytaliby czemu byłem na L4.

Będzie to operacyjne usuwanie worków tłuszczowych pod oczami. Przynajmniej tak mi się wydaje, że operacyjne, bo konsultację mam za tydzień i wtedy będzie ustalone. A jak dopytywałem ile od konsultacji do operacji/zabiegu trzeba czekać to powiedziano mi, że w przeciągu miesiąca będzie.

#medycyna #medycynaestetyczna #l4 #robpill #oczyboners #oczy #operacja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dab96d60ff6e721859ab2a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: raczej nie dostają tylko l4 a ty masz informować o reszcie, ew jakie informacje skrajnie ogólnikowe. Jak ktoś powiedział, miałeś guzy/torbiel pod oczami i do usunięcia było. Bardzo dużo babci i młodych dziewczyn ma takie akcje więc pewnie się z tym spotkali.
  • Odpowiedz
NiewidomaKochanka: Byłem w takiej samej sytuacji i gdy wróciłem do roboty (boomerzy z it co to głosują na konfederacje i „chłop to ma być chłop kurła”) chcąc uniknąć głupich komentarzy mówiłem to co ktoś napisał wcześniej „usuwałem worki bo ropa mi się zbierała i okulista mi zalecił na badaniach medycyny pracy przed zatrudnieniem”

@GlenGlen12:
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OP: @paul43: przeglądałem historię przeglądarki, natknąłem się na ten wpis i zobaczyłem twoją odpowiedź:) Rozumiem i sam nie chcę tak żyć, ale nie miałem wyjścia, bo leczę się na głowę. Jest lepiej to myślę o zmianie pracy. Jak chodzi o operację poszło spoko, chociaż mógł wyzerować ten tłuszcz, ale powiedział, że według niego estetyczniej wygląda jak go trochę jest u mnie, bo wyglądałbym jak trup. Zagoiło się, zabliźnia.
Jako tłumaczenie
  • Odpowiedz