Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci
Po 11 miesiącach zażartych walk wyłoniliśmy 32 kandydatów, którzy przechodzą do 1/16 naszego plebiscytu!

Kilka ciekawostek o plebiscycie:
Największe zwycięstwo: Fanatycy religijni 83%: 17% Kibole
Najbardziej wyrównane pojedynek: Tirowcy 49.8%:50.2% Rowerzyści[239 głosów:241głosów]
Najpopularniejszy pojedynek: p0lki vs Spermiarze (łącznie 2285 głosów);
Kandydat publiczności z największą liczbą głosów: Księża
Najmniej znienawidzone grupy w plebiscycie: swoi rodzice, Ślązacy, kapitaliści

Kto jest waszym faworytem tego plebiscyty?

O co chodzi w tym plebiscycie?


#glupiewykopowezabawy #heheszki #pytanie #ankieta #bekazpodludzi
MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci
Po 11 miesiącach zażartych walk wyłoniliśmy 32 ...
  • 87
@Zgrywajac_twardziela: "Pojedynek rodziców - samego siebie miał najśmieszniejszy opis" Tak szczerze, opis "samego siebie" to jeden z niewielu opisów, które pisałem na serio. Ale muszę przyznać, że niektóre opisy pisało mi się o wile przyjemniej od innych. Najwięcej frajdy sprawił mi chyba opis osób z wypukłym pępkiem oraz pisanie disu na samego siebie xD Do pojedynku "rodziców - samego siebie" zbierałem research godzinę przeglądając tag #przegryw i o ile wiele rzeczy
@MiszczJaskier:
No właśnie opis hejtu na samego siebie nas najbardziej rozbawił xD

Zamiast włączyć na Udemy kurs programowania, to zmarnujesz wieczór na przeglądaniu portalu ze śmiesznymi obrazkami. A jak jesteś już totalnie upodlony, to sobie jeszcze zapalisz papierosa. Po tak produktywnie spędzonym dniu pozostaje Ci zwinąć się w kłębek, schować pod pierzyną, rozmyślać o tym, jak przez Twoje decyzje życiowe stałeś się tym, kim się stałeś i z czystym sumieniem nienawidzić