Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ucho1899: to masz fart, może pracujesz w branży gdzie pracodawca może sobie dowolnie wybierać z kandydatów, także zazdro, nie zmienia to faktu, że takie osoby gdzieś pracują/muszą pracować
Nie dotyka mnie problem jakiejś wariatki nawet nie wiem skąd, wali mnie co tam wymyślają co chwilę transy i jakie tam hece wymyślają, nie obracam się w takim środowisku i gówno mnie to obchodzi.

Natomiast problem że będzie zimno w dupę to już jest problem większości obywateli kraju - w tym pewnie i Twój.


@Ucho1899: Mądry komentarz. Szkoda, że partie polityczne nie potrafią podchwycić tego toku myślenia i zająć się sprawami
@Satos: Naprawdę, bez żartów. Ostatnio w gorących latał filmik jak tacy ludzie wyobrażają sobie rozmowę z rekruterem - "moje zaimki to ona/ono i dopiero możemy rozmawiać" (XD). Takich ludzi się po prostu nie zatrudnia nie tylko ze względu na głupotę, ale też konfliktowość i zły wpływ na innych pracowników.

Z resztą, nawet jeśli taki problem dotyka jakiegoś promila społeczeństwa, to mimo wszystko wolę taką sytuację niż zimno i głód w kraju
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KromkaMistrz:

No to tak samo regulamin tego klubu jest taki, że nie można paradować z gołymi cyckami żeńskimi na wierzchu, bo są uznawane za miejsce intymne. W ogóle taki regulamin obowiązuje w większości miejsc na ziemi, więc nie wiem co w tym dziwnego. Niech oskarży cały świat.

Śmieszy mnie, że ci ludzie nazywają to "postępowością" a chcą tak naprawdę cofnąć się do czasów, kiedy każdy chodził nagi i nikt nie widział
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cotidiemorior: @juzwos: ja rozmawialem z anglikiem (typ moze miec jakas schizofremie xd) i czasem np potrafi krzyczec ze faszyzm jak powiedzialem zw policja powinna zastrzelic napastnika. Ale ostatnio rozmawialem z nim o LGBT, myslalem ze bedzie bronil bez sensu ale mial takie samo zdanie, ze LGBTto ideologia i ludzie ktorzy ja propaguja to odklejusy i manipulanci.

Tak wiec sa normalni lewicowi ludzie, nistety cos takiego jak LGBT (szczególnie proby przemycenia