Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz przyjechałem dzisiaj rowerem do pracy.

Minąłem na ścieżce rowerowej +-20 rowerzystów, w tym zero kobiet. ANI JEDNEJ. Patrząc po gębach i strojach byli to pracownicy biurowi, robotnicy, pseudo-kolarze którzy wuj wie czy jadą do biura czy na treningu są. Ale sami faceci.

Dawać tu ekspertkę z hasiMACoto - czy zły rozkład tłuszczu w ciele przeszkadza wsadzić dupę na rower? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie wszyscy mieli zabrane prawko za jazdę po pijaku, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazgrubasow #rozowepaski #otylosc #logikarozowychpaskow #odchudzanie #sport
  • 75
@albo_wutka_albo_buk: Aż mi przypomniałeś, jak moja była wspolokatorka, która poszła dopiero po 4 latach do endokrynologa od otrzymania beznadziejnych wyników tarczycy, miała już sporo nadwagę i IO, obraziła się na mnie, ze schudłam, bo od razu jak dowiedziałam się, ze mam niedoczynnosc (która mi niestety poszła w nadczynność), zaczelam ogarniać dietę i ruch, lekarza i leki. Prawda jest taka, ze większość kobiet ka teraz problemy z tarczyca i chyba wszystkie moje
@s---k: jak już jakieś spotkasz to zacznij liczyć ile z nich ma kask na głowie ;)

Wszystko zależy gdzie i jak patrzycie. Po krakowskich bulwarach wiślanych jeździ dużo kobiet, nie mam pojęcia gdzie kierują się dalej, czy kierują się dalej w ogóle, ale na ścieżce widać, że są. Tak samo takie stricte turystyczne rekreacyjne tereny, gdzie płasko, gładko i da się dojechać autem z rowerem na bagażniku.
@s---k: a to ja cały czas widzę ogrom ludzi obu płci (fakt, że głównie na miejskich, ale trekkingi, szosy i nawet tacy inteligenci na singlach się zdarzają, no i niestety częściej kobiety) bez nich. Tak, świadomość jest większa, ale wciąż mnóstwo osób stwierdza, że "co mi się może stać" i czy "idąc na spacer też zakładasz kask?". Nie przegadasz dopóki nie zaliczą bliskiego kontaktu z podłożem.
@albo_wutka_albo_buk tak, przeszkadza. Jako ekspertka potwierdzam, że jak ci jest codziennie słabo i czujesz się zmęczona, zdołowana i zaspana 24h/dobe, to trudniej jest ci wsadzić dupę na rower niż zdrowej osobie, która takich problemów nie ma.

Jeszcze jakieś mądre pytania? Nie zapomnij iść kazać ludziom z depresją pobiegać i wyjść do ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@somskia: niektóre baby są chamskie i/lub grube i kiedy tłumacza to mitycznymi HORMONAMI to zawsze mam takie XDDD w głowie xD
Nie mam problemu ze stwierdzeniem że jestem ulana świnia bo #!$%@? jak świnia na tuczeniu xd i zdaje sobie sprawę że hormony utrudniają sprawę ale jak jesz wiecej kalorii niż zapotrzebowanie to tyjesz a jak mniej to chudniesz, fizyki nie oszukasz xD
Gratuluję wytrwałości mimo przeszkód, ja póki co -
@albo_wutka_albo_buk: Jeżdżę codziennie do pracy rowerem od kilku lat i widzę zmianę na plus. Ilość jeżdżących kobiet się zwiększa, może jest ich mniej niż facetów, ale są. Za to biegających kobiet na mojej trasie jest zdecydowanie więcej niż facetów.
Tak, świadomość jest większa, ale wciąż mnóstwo osób stwierdza, że "co mi się może stać" i czy "idąc na spacer też zakładasz kask?". Nie przegadasz dopóki nie zaliczą bliskiego kontaktu z podłożem.


@kasiknocheinmal: oswieć mnie, co mi się może stać uważnie jadąc po mału na ścieżce? Randomowo wywinę orła?
jak ci jest codziennie słabo i czujesz się zmęczona, zdołowana i zaspana 24h/dobe, to trudniej jest ci wsadzić dupę na rower niż zdrowej osobie


@fuechsinn:

Kwi kwi kwi

Jestem zdrowy i myślisz, że jak ja się czuję kiedy wstałem o 5 po 5 godzinach snu, od x czasu na deficycie kalorycznym kilkaset kalorii dobowo, 8 jednostkach treningowych w tygodniu (w ten weekend pt popołudnie - niedziela: 2x siłownia, 1 raz bieganie,
oswieć mnie, co mi się może stać uważnie jadąc po mału na ścieżce? Randomowo wywinę orła?


@dullboy:

Sprzedawca kasków nie zarobi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak sobie pomyślę że za gówniarza człowiek zapie**lał jakimiś rozwalacjacymi się motorami i narzekał że trzeba garnek zakładać XD ch*j z tym, nie o tym tu
@albo_wutka_albo_buk serio? Porównujesz osobę zdrową i chorą? Idź do hospicjum zapytaj, czemu wszyscy leżą zamiast jeździć na rowerze, przecież w pracy nie byli, w łóżku cały dzień, to nie są zmęczeni xD

Proszę bardzo, objawy tego wyśmiewanego Hashimoto z pierwszej lepszej strony. Popatrz i zastanów się, dlaczego osoba cierpiąca z powodu niedoczynności może być mniej aktywna fizycznie niż osoba zdrowa xD
fuechsinn - @albowutkaalbo_buk serio? Porównujesz osobę zdrową i chorą? Idź do hospic...

źródło: comment_1658131792j2sp99Q54a9v9DKxmtc3Rm.jpg

Pobierz
@albo_wutka_albo_buk jesteś beznadziejnym trollem.

Ale mimo to, serio, nie życzę ci, żebyś żył w taki sposób jak ja od półtorej roku. Całe szczęście, że całe życie byłam jednak szczupła, bo inaczej w obecnej sytuacji bardzo łatwo byłoby mi się roztyć.

Mimo leków branych od roku i intensywnej suplementacji, czuję się codziennie jak wrak. Jak jednego dnia po pracy pójdę do po zakupy, to po wejściu z siatami na górę, nie mam już