Wpis z mikrobloga

@Felixu: Mam koleżankę, która tak bardzo boi się, że jej mąż chad ją zostawi, że szukała typiary do trójkąta. Nie pytałem czy się udało, ale już kiedyś mieli przynajmniej jeden trójkąt. Gościu jest na maksa niedojrzały psychicznie (co chwilę jakieś jazdy, być może zdrady) i do tego ma gównorobotę. Za to ona robi za głowę rodziny (ogarnianie spraw itd.) i zarabia sporo (IT). Mimo wszystko ona wchodzi mu w tyłek, bo
  • Odpowiedz
@Felixu: Trochę ulana. Mi się wydaje, że on jest niedojrzały i ma problemy psychiczne jakieś depresje itd. Po prostu szukał matki, która się nim zaopiekuje. Trochę takie duże i nieporadne dziecko. Pewnie dlatego zostawiła go jakaś poprzednia typiara (która najwidoczniej była ogarnięta - nie poznałem jej) i może miał akurat doła kiedy znalazł obecną partnerkę i było mu z nią wygodnie (sam doświadczyłem takiej wygody jak spotykałem się z dziewczynami mniej
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: nawet ograniczylem picie pepsi, bo ponoc cukier cos wplywa na bf na twarzy, robilem tez cwiczenia na szczeke ale jakos efektow nie widziałem. Od ponad tyg nie cwiczylem nic bo mialem wycinany nowotwor na sluzowce i mialem szwy w mordzie przez tydzien. Tera musi sie zregenerowac tam dziaslo itp to nie bede nic robil
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: Znam podobny przypadek, on mega przystojny, dobrze ubrany,zawsze ruchał naprawdę mocne dupy, imprezy ćpanie itp, pracuje w IT. Nagle zaczął się umawiać z laską 4/10, chyba od ćpania mu #!$%@?ło bo serio delikatna kupa z niej, może po prostu się świetnie ruchała. I ona była tak zdesperowana, żeby chad od niej nie odszedł, że naciskała na ruchanie się bez zabezpieczeń i skończyli z dzieckiem xD oczywiście potem ślub, wspólna chata.
  • Odpowiedz