Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Prawda jest taka, że obojętnie jak dalej potoczy się drama i jakich znowu manipulacji dopuści się zwyrol, to #wardega ostatecznie już teraz przegrał i Oskarek-pędzlak zniszczył mu karierę youtubowego policjanta.

Jak niby teraz gość, który jawnie #!$%@?ł koncept całej marki z odzieżą ma pouczać Wersow, że ta nieświadomie wzięła sobie logo z Pinterest? Wardega jest nawet gorszy, bo podpinał się pod markę Dragon Ball świadomie i z premedytacją, a teraz udaje, że to tylko inspiracja.

Gość jest skończony i będzie mu to wytykane przy każdej możliwej okazji, ciężko będzie mu nawet teraz zrobić jakąkolwiek karierę na galach MMA, bo i tam będzie wyśmiewany i orany - jest pozbawiony krystalicznej tarczy i można w niego napierdzielac.

Obojętnie co piszą i będą pisać jego odmóżdżone posłuszne pieski z watahy, to jedyne co mu pozostało to bronienie grubasów erotomanów wypisujących do 15-letnich dzieci. Ciekawe dlaczego tak zagrzały go te oskarżenia o pedofilię? Może leśny zwyrol sam coś ukrywa?

Brawo dla Oskarka, dajcie mu mieszkanie na deweloperskim.

#polskiyoutube #drama #konopsky
Pobierz Clefairy - Prawda jest taka, że obojętnie jak dalej potoczy się drama i jakich znowu ...
źródło: comment_16578994284pgNjCCfQd4dYN8qSNPZQg.jpg
  • 15
@koral: Skończony nie jest, bo ma armie swoich psychofanow, ale na pewno dużo stracił, ja w pewnym momencie myślałem ze wardega to rzeczywiście taka osoba na straży moralności internetu, a potem zaczęły wychodzić brudy, zapowiadanie akcji których nie realizuje, to samo z filmami. Z chęcią gdybym go spotkał napluł bym mu w mordę - za całokształt a najbardziej za to ze kupiłem PPV z jego reflinka gdzie obiecał to na zwierzątka,
ze kupiłem PPV z jego reflinka gdzie obiecał to na zwierzątka, a ten gnój sobie to przywłaszczył.


@Kozak97: Haha, nie Ty jeden xD też kupiłem za pierwszym razem od niego- zanim jeszcze brudy zaczęły wychodzić. Do tego na ostatniej kupiłem od Xayoo- choć go nie oglądam, potem się niestety okazało że jest #!$%@?, który nieuczciwie niszczy konkurencje na twitch XD ehh chyba trzeba chyba zacząć kupować bezpośrednio od Fame bo w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Clefairy: gość na pewno ma dużo za uszami i sporo krzywych akcji o których nikt jeszcze nie wie, ale akurat inspiracja popkulturą to normalna i powszechna praktyka rynkowa, robi to wiele marek i jedyne co można zarzucić w związku z tym to brak oryginalności. #!$%@? logo bez licencji 1:1, i to przez kogoś kto studiował prawo, to całkiem coś innego i bardzo poważnego przy tej skali biznesu jaki ma Wersow.

Jak