Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 284
Takie cos dla krabów Geosesarma chłop zrobił - tylko jeszcze kryjówek dzis dodam. Szkoda ze za nisko torf dalem, tak by woda herbaciana nie byla no ale trudno (na zdjęciu bardziej herbaciana niz w rzeczywistości). Jutro przyjeżdża obsada, wiec nie omieszkam się pochwalić
#terrarystyka #akwarystyka
Pobierz Z.....1 - Takie cos dla krabów Geosesarma chłop zrobił - tylko jeszcze kryjówek dzis ...
źródło: comment_1657867876pPUuk7n6qpmdp4XK1iWYnY.jpg
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgrywus1: mało, miałem więcej ale w złych warunkach, w innym palundarium i nie żyły za długo. Potrzebują 80/20 lądu do wody, a miały odwrotnie. Urodziły mi się małe więc poczekam aż dorosną.
@Zgrywus1 Populacja wykopowych krabów zwiększa się ( ͡ ͜ʖ ͡) Gratuluję wyboru i cholernie cieszę się na możliwość podziwiania postępów w projekcie.

Ja posiadam kraba tęczowego, który jest odrobinę większy od Geosesrama i charakter winien mieć bardziej zabójczy dla zwierząt i roślin, ale udało się wprowadzic do zbiornika zarówno krewetki, ślimaki, jak i ryby i rośliny. Wszystko jest możliwe! Nawet ucieczka kraba po kabelku od filtra ;)
Pobierz BitulinowyDzem - @Zgrywus1 Populacja wykopowych krabów zwiększa się (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Grat...
źródło: comment_1657889411AKMEHmxG9mK05YunZBGZKd.jpg
@catch: Można długo wymieniać. Przede wszystkim uciekały górą, mimo że całość zasłonięta szkłem. Za mało też kryjówek zrobiłem, bo jak się okazało jeden musi mieć ich kilka