Wpis z mikrobloga

mirki pewien etap sie konczy, zycie sprawia figlexd, i jest taka sytacja ze mam sprzet kuchenny do oddania za free bo w sumie moglbym to opylic gdzies ale i tak to nie warte zachodu, #uk #londyn sa ksiazki jest stary termomix tm31, kitchen aid, ktos mieszka w ogolicy aby to przygarnac? #mielonkazdzika ? randomowi nie dam bo #!$%@? to pozniej sprzeda na gumtreexd #gotujzwykopem #rozdajo sorry za #!$%@? kitchenaida ale 2 miesiadce temu robilem chleb i tak zostal,
2zycie - mirki pewien etap sie konczy, zycie sprawia figlexd, i jest taka sytacja ze ...

źródło: comment_16577241090VDyyV280oNreGwQs8YzDm.jpg

Pobierz
  • 24
do Polski nie chce Ci się kitchen aida wysłać? :P Mogę pokryć koszty :D


@gorillaz: nie, ostatnio wysylalem noz warty 20f. czyli 100zl i odbiorcy naliczyli 50 zl cla. bez sensu, to ogloszeni dla lokalsow bo ja to mam w dupie chce sie pozbyc ale ktos musi odebrac, a w tym samym czasie troche szkoda wystawic na chodnik ale jak nikt sie nie zglosi to tam wyladuje
napisz że wystawiasz to na chodnik w takim i takim miejscu o tej i o tej godzinie i wystaw, a potem patrz z ukrycia na walke XD


@ciasteczkowy_otwur: ja tego termo kupilem za 25 f, okazyjnie bo okazyjnie bo laskanie ogarniala ze ostrze mozna wqymienic, ale ciagle ma jakas wartos i dziala 200f to minmalna za taki sprzet, kitchen aid 190 zaplacilem, przez dwa lata 2 razy go uzylem xd

mysl;e
Zostaw kitchen aid dla mnie, przywieź do NT. Wyślij w paczce do mamy czy coś.


@arinkao: serio chcesz? moge wyslac tylko clo cie zje i to wtedy nie ma sensu, chyba ze jakims busem, wiem ze takiie dawniej dzilalaly nie wiem jak po brexit
@2zycie: Serio. Mogę odebrać w Zako albo lepiej w NT ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robię pizze, chleb i bułki ręcznie albo mikserem ręcznym za 40zł. Miałam jakieś gówno które przy drożdżowym sie zaczęło palić i je odesłałam.
@Viking-: @arinkao: @grosik01: @bacteria: @nielubietanczyc: @Waradin: @ciasteczkowy_otwur: wolam ostatnich wpisujacych konkrencj nie byla duza, a i wyniki nie sa chyba zaskukujace, wygrywa Pani @arinkao napaisz mi ades na priv,, glownie ze wzgeldu na zaslugi dl atagu i mam nadzieje ze ten owy i jednakowo nie nowy sprzet jej pomoze w kuchennych podbojach, czekam na zeznania, i tym samym kacze ta zabawe a przgranym zycze powodzenia