Wpis z mikrobloga

Wy macie ból dupy o to, że ktoś pali fajki na własnym balkonie? Zdrowi jesteście? To moja prywatna przestrzeń i będę kopcił ile mi się podoba. Zaniechać palenia mogę u ciebie w domu lub w miejscach publicznych jak stanowi prawo, a nie na własnym balkonie który temu służy, bo wacpanowi przeszkadza dymek xD. A ki przeszkadza to że twoje dzieci wydzierają gębę na balkonie i że smrodzisz mi swoim elektrycznym grillem. Mam prawo do narzekania? Tak, ale wiem że to twoja przestrzeń i o ile wykorzystujesz tego prawa ponad normę to nic mi do tego #bekazpodludzi #patologiazmiasta #mieszkanie #nieruchomosci
  • 215
  • Odpowiedz
I komary, jakie #!$%@?ące! I muchy. Powinni zakazać! I sąsiedzi w ogóle też czasem głośno gadają powinni im #!$%@? zabronić, bo ja wielki Pan w bloku z płyty z lat 40 mam się czuć jak na samotnej wyspie. No i psy! Wszędzie ich kłaki latają, zabronić psów też! I gotowania, bo czasem #!$%@? mi spalonym olejem, a to przecież wszystko rakotwórcze!!! Wszystkiego zabronić chrum chrum! Kwiiii! Tylko przychodzić, jak najciszej się umyć
  • Odpowiedz
@WarmWeather: od darcia ryja bombelków akurat nabawiłam się bardzo dużych problemow ze snem i jak najbardziej może to prowadzić do przedwczesnej śmierci.
A co do palenia biernego to jak najbardziej się zgadzam. Tylko uważaj bo zaraz wykopki Ci napiszą, że palenie bierne to mit i że diesle na pewno bardziej Cię trują i że oni wiedzą lepiej co w Twoim mieszkaniu śmierdzi xD jakiś czas temu takimi argumentami mnie niektóre wykopki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@pomidorki_koktajlowe: najgorsze jest to, że w "nowoczesnych" blokach, które mają "nowoczesny" system wentylacji są DZIURY w ścianach i ramach okna nazywane wietrznikami. Dzięki temu gównu twój smród z papiersoka przewala się przez całe mieszkanie sąsiada wyżej, nawet jak ma zamknięte okna.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: wszystko fajnie ale jak masz sąsiada takiego palacza,którego nie powstydziłaby się huta żelaza,że w upalne lato jak się schładza wychodzi kopcić to 20 minut, więc zmusza mnie do maratonu w mieszkania polegającego na zamykaniu i otwieraniu okien, mam okna na jedną stronę mieszkania, akurat wychodzą na stronę balkonu z którego kopci, czyli muszę zapieprzac po całej długości mieszkania i zamykać a potem otwierać okna ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@KrasnalzEg niestety mieszkając w bloku nie da się wszystkim dogodzić, sama palę na tarasie u siebie, w mieszkaniu spaliłam może kilka papierosow ale póki co sąsiedzi nie zwrocili mi uwagi ale to może dlatego że ogólnie dobrze żyjemy ze sobą?
  • Odpowiedz