Wpis z mikrobloga

@Ninx: Kręci cię to bo gdyby nie kręciło to zamiast gratuluje było by "#!$%@?" XD i rozmowa ucięta, chwalisz się na wykopie jak jakimś trofeum że chłopy do ciebie zarywają na ruchanie XD XD wszystkie jestescie takie same XD "patrzcie jakie te chłopy są chamskie i zezwierzęcone co mi wypisują PATRZCIE!!!" XD
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: nie kręci mnie tylko chcialam pokazać jak wy sie tam zachowujecie dlatego zainstalowałam ta śmieszna apke,ale tłumacz sobie po swojemu milordzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ninx: gratuluje, ale masz tam np. 1 pare na godzinę i wystarczy takich banować lub wprowadzić jakiekolwiek kryteria przesuwania w prawo, żeby jeszcze ich ograniczyć do minimum a jak przeciętny chłop ma 1 parę na tydzień i przestaje mu odpisywać po kilku wiadomościach i to przy przesuwaniu wszystkiego w prawo to jest dużo gorzej, ale wiemy, że ze względu na solipcyzm nie jesteś w stanie postawić się myślowo na miejscu przeciętnego
  • Odpowiedz
@Ninx: a po co z nim piszesz w ogóle?

Same karmicie takich trolli i macie jeszcze czelność narzekać i krytykować normalnych mężczyzn?

W życiu nie napisałem czegoś tak głupiego so żadnej kobiety.

Za to większość z was nie potrafi odpisać czegokolwiek, czy usunąć pary jak nie jest zainteresowana.

Pisz z wariatami. Dziw się że tylko tacy są na aplikacjach randkowych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
nawet już mi się nie chcę tego komentować ,ponad połowa wiadomości była w tym stylu.


@Ninx: Zwyczajnie załóż że taki odsetek wariatów jest i zamiast wchodzić z nimi w dyskusję, zwyczajnie kasuj od razu parę:p

W tym czasie gdy ty piszesz z takim napalencem (którego same tworzycie, pisząc z nimi), gdzies tam jest zwykły normalny Miras, któremu nie odpisujesz.
  • Odpowiedz
nawet już mi się nie chcę tego komentować ,ponad połowa wiadomości była w tym stylu.


@Ninx: Zwyczajnie załóż że taki odsetek wariatów jest i zamiast wchodzić z nimi w dyskusję, zwyczajnie kasuj od razu parę:p

W tym czasie gdy ty piszesz z takim napalencem (którego same tworzycie, pisząc z nimi), gdzies tam jest zwykły normalny Miras, któremu nie odpisujesz.
  • Odpowiedz
ja tego nie biorę do siebie tylko chciałam pokazać naszym dzielnym panom jak to wygląda( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ninx: I co niby udowodniłas tym wpisem?? Że odbieracie sobie zjebów do rozmów?? ()

Tymczasem kupa facetów chcący NORMALNIE z tobą porozmawiać jest przez ciebie ignorowana ()

Dobieranie odpowiednich facetów pod z góry przyjętą tezę, niezła manipulacja
  • Odpowiedz