Wpis z mikrobloga

@Musiek_: Jeżeli przez bezprzewodowe rozumiesz true wireless, czyli pozbawione jakichkolwiek kabli, to nie musisz czytać dalej, natomiast jeżeli może być np. kabel łączący dwie słuchawki, ale bez podłączania do telefonu itd., to mam jeden model do polecenia.
3,5 roku temu kupiłem AM61 od Huawei i są tak dobre, że gdy parę tygodni temu się uszkodziły, to najpierw kupiłem i testowałem przez kilka dni dwa inne modele słuchawek, ale nie dorównywały im
@NuovoGioco Czyli udało Ci się posłuchać przez 3,5 roku 3 par słuchawek, a para którą polecasz nie jest dostępna?

Podaj chociaż te modele, które porównywałeś, bo Twój komentarz ma w tym momencie zerową wartość informacyjną.
@fexxer: Nie mam ochoty ci nic wyjaśniać, bo nie czytasz ze zrozumieniem i jesteś nastawiony na konfrontację. Poleciłem człowiekowi słuchawki, których używam głównie w warunkach sportowych od blisko 4 lat i z których jestem zadowolony, jak nie masz nic do powiedzenia to nie marnuj mojego czasu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fexxer: ta pierwsza jest dostępna, ale nie w oficjalnej dystrybucji i pod nową marką - czyli nie kupisz tego modelu w polskim salonie ani w sieciowym sklepie z elektroniką, ale na allegro dostaniesz - z zapasów albo importowane z innych rynków. A dwa inne modele były jego zdaniem gorsze więc nawet nie porównuje. Jak dla mnie wystarczająca wartość informacyjna ;)

@Musiek_: ja chciałem polecić Ci JBL Reflect Mini 2, które
@NuovoGioco Nic mi nie musisz wyjaśniać, bo zupełnie tego nie potrzebuję. Chodzi mi o fakt, że niestety, ale mając do czynienia z jedną parą słuchawek przez 3 lata to Ty nie masz żadnego porównania do czegokolwiek, a piszesz o tym, że jak na ten budżet to niezłe. Takich opinii osób znających jedną, dwie pary słuchawek jest multum i mają one dyskusyjną wartość informacyjną, tak po prostu. Ludzie starają się pomagać innym, ja
@fexxer wybór na pewno pomiedzy dokanałowe/douszne. Z jednej strony wolę dokanałowe ale obawiam się trochę że będę za bardzo odizolowany od otoczenia
@Musiek_ Ja osobiście wolę douszne do aktywności, właśnie przez fakt, że jednak nie do końca odcinają. Wolę mieć jakiś kontakt z otoczeniem. Druga sprawa to wygoda i akurat w moim wypadku douszne są pod tym względem lepsze, bo mam większy problem z dopasowaniem dokanałowych. Czasem doki mi się lekko wysuwają, ale to dość indywidualny aspekt, więc każdy może mieć nieco inaczej, a czynnikiem jest budowa kanału słuchawkowego.

Jeśli chodzi o dźwięk to
@Musiek_: life dots 2. nowki na xkom 239 zl, ja sprzedam Ci za 130 zł - tylko raz ubrane, ale generalnie bezprzewodowe nie dla mnie i wybralem bieganie ze swoimi kabelkowymi ;), które aż tak nie izolują od świata zewnętrznego
@Musiek_: Ze względu na solidność, mogę polecić Soundblaster Jam. Mam od lat stary model (v1), ale grają cały czas ok. Wytrzymały już parę "lotów" po upadkach na rolkach, i na nartach biegowych. Grają i parują się cały czas bez problemu. Jedynie muszę sobie piankę na uszy wymienić, bo mi się już mocno przeciera.
@Musiek_: jeśli nie przeszkadzają ci nauszne to Soundblaster jam jest bardzo spoko. Tani, przyjemnie gra, ma kodeki HD, zaskakująco dobry mikrofon, jest tryb bass boost dzięki któremu efektywnie masz przy sobie 2 pary słuchawek: jedne dość lekko brzmiące a drugie zmulone walące po uszach. Przemoczone wiele razy i grają nadal. Na xkomie za 160pln. Bardzo spoko, że nie ma sygnałów dźwiękowych przy manipulacji głośnością, po prostu słyszysz klik przycisku. Zgadzam się
@Musiek_: Ja natomiast chciałbym cię przestrzec przed zakupem Plantronics backbeat fit 305. Kupiłem je w promce za 100zł. Początkowo byłem z nich bardzo zadowolony i zachęciłem do zakupu 2 znajomych. Po 3, 4 miesiącach oplot zaczynał się w losowych miejscach rozchodzić i zaczęły wychodzić kable (nie, nie zwijałem kabla , słuchawki leżały luzem, albo na szyi podczas używania), doszło częste ładowanie ( bateria wytrzymywała do 4 godz., zimą miałem wrażenie, że
encart30 - @Musiek_: Ja natomiast chciałbym cię przestrzec przed zakupem Plantronics ...

źródło: comment_16576962673qCkI3BeYiCXPmCz8EVkY8.jpg

Pobierz