Wpis z mikrobloga

@Szawagier: Sam wziąłem PS5 i jestem mega zadowolony. Tylko, że nie miałem PS4 wcześniej i nadrabiam właśnie gierki z poprzedniej generacji. Typowo next genowych gier jest dosłownie kilka więc jeśli ograleś wszystko co chciałeś na PS4 to wg mnie nie ma sensu brać nowej konsoli Sony.

Jeśli chodzi o różnice po za grami to nie ma jakichś wielkich. Na plus PS5 jest pad i jego funkcje. Na plus xboxa opcja quick
@Szawagier: Jak masz już PS4 to bez sensu kupować 5. Chyba że masz dobrego kompa do gier, wtedy kup faktycznie 5, Xbox to praktycznie pecet w obudowie konsoli (jeśli chodzi o „ekskluzywność” tytułów).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szawagier: Zależy co lubisz Miras;)
Jeśli chcesz mocne gry single player to brał bym zdecydowanie PS5, jeśli grasz bardziej w multi, lubisz ogrywać mniejsze tytuły, jakieś indyki a tytuły AAA są dodatkiem do tego to wybierz Xboxa;)
Ja z PS4 przeszedłem na XsX ale i tak będę kupował kiedyś PS5 bo muszę ograć GoW Ragnarok:)
@Szawagier: Ja jestem zryty ale to nie ja robie ankiete "która konsola lepsza" na forum ze śmiesznymi obrazkami, gdzie każdy kliknie w tę którą akurat kupił i napisze kilka tych samych informacji, które znajdziesz w 30 sekund pod jakimkolwiek artykułem z porównaniem sprzętów xD Tutaj za to poczytasz takie wartościowe posty jak:

Jeśli lubisz wątki LGBT w grach to zdecydowanie play station 5 jest dla ciebie. Insomniac już kombinuje jak ze
@Szawagier: posiadając obie konsole, gdybym miał wybierać pod względem jakość wykonania/wygląd/cicha praca brałbym Xboxa. W połączeniu z GPU fajna maszyna. Jeśli miał bym patrzeć na bibliotekę gier, pada i ogólnie ekosystem bardziej odpowiada mi PS5. Zależy w co lubisz grac. Ja uwielbiam gry single player, wiec dla mnie nr1 jest ps5, bo wlasnie jej biblioteka gier najbardziej mi odpowiada. Natomiast Xbox był moim pierwszym nextgenem jakiego wziąłem i nie żałuje bo
A gdzie ja napisałem ze się różnią? czym się maja różnic ? Mi chodziło o to, ze Xbox dla mnie jest fajna konsolka szczególnie jeśli gra ktoś w multi. Xbox dla mnie nie posiada gier single które by mnie interesowały, No może Gearsy i Forza. Trzymam ta konsole tylko dlatego ze mój brat również posiada, i gram na niej tylko w tytuły multi.