Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
28 lvl chłop here
chciałbym się pochwalić, że zdałem maturę
nigdy nie umiałem się uczyć i jestem trochę opóźniony ale dałem radę
no nic, teraz jakieś studia muszę wybrać i dalej będę ten głaz z napisem żyćko toczyć

#matura #matura2022 #studia #chwalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c98408ae99221d03752777
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 116
RzeczywistyOnkolog: Gratulacje od rówieśnika, w zeszłym roku robiłem pierwsze podejście do matury i oczywiście nie zdałem. Wywaliłem się już na to bo całe życie i tak przejechałem na dwójkach i trójkach a skupiłem się na dalszym rozwijaniu uprawnień itp
---

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania a jak nie studia to poszukaj szkoły policealnej czy zrób uprawnienia które dadzą Ci fach, który sprawia Ci przyjemność. Jest mnóstwo zawodów, które dają kasę i satysfakcję a nie trzeba studiów :)
@4ft3r: Ale mi #!$%@?łeś! Nie będę się mógł pozbierać teraz. Może mamusia przygotuje Cię do życia wśród ludzi ...

Co za dzban!

"
W przyszłym roku piszę maturę i chciałbym od razu po tym wyjechać za granice do roboty aż do rozpoczęcia roku akademickiego. Jest jakaś opcja żeby udzielić komuś pełnomocnictwa aby załatwił formalności związane z rekrutacją na uczelnię itp? Bawił się ktoś w coś takiego? #studia #rekrutacja #studbaza
odpowiedz

4ft3r