Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wskutek równouprawnienia kobiecość została niemal całkowicie wypleniona? Żeby to zrozumieć, przypomnijmy sobie najbardziej cenione cechy w kobietach i przyjrzyjmy się, co się z nimi obecnie stało:

- rodzenie i wychowywanie dzieci - odpada, dzietność 1.3, a młode p0lki brzydzą się rodzicielstwem. Na dzień dobry możemy skreślić największą dotychczasową zaletę kobiet XD
- tworzenie ogniska domowego - odpada. Kobieta + sprzątanie / gotowanie = seksizm
- szanowanie się bardziej niż mężczyzna - odpada. Wszystkie badania i statystyki wskazują jasno, że #redpill to już przeszłość. Dziś seksualnie kobiety są "wyzwolone", a przez swoje naturalnie wyższe SMV osiągają przebiegi Passata TDI z czadami będąc idealnym materiałem na żonę. Dla kolegi. Którego bardzo nie lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- empatia, naturalność, uśmiech - odpada. Proszę po prostu zrobić przegląd profilówek Julek na facebooku xD

Tak się kończy chęć naprawienia tego co ewolucja rzekomo zepsuła przez 50 lat forsowania chorego prawa i przywilejów na każdym kroku. Chłop jest nadal chłopem. Od 18 roku życia wielu chłopów już dyma ostro na budowie 12h. 80% mirków na politechnikach to chłopy. Chłopy nadal dymają na siłownię i chcą być po prostu męscy. Bowiem to nie chłopom się w głowach poprzewracało - to babom się w głowach poprzewracało od chęci bycia chłopem, którym być po prostu nie potrafi. To dlatego trzeba nas na każdym kroku odzierać z naszej naturalnej siły i zalet. Chłopa trzeba wdeptać w ziemię żeby baba była mu równa w chłopskiej domenie. Kobiety miały swoje zalety, ale dzisiaj to już NIEAKTUALNE.

#p0lka #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #blackpill #redpill #zwiazki #takaprawda #przegryw
swietyspokoj - Zauważyliście, że wskutek równouprawnienia kobiecość została niemal ca...

źródło: comment_1657335390MtZQUN1olwKxuhrC30I9Lu.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Jak dla mnie zwyczajnie źle wybierasz lub trafiasz na tego pokroju kobiety.
Końcowy akapit wpisu to według mnie szufladkowanie i jednocześnie wsadzanie wszystkich do jednego wora.
Punkty, które wymieniłeś tyczą się kobiety, która zwyczajnie chce zbudować dom i rodzinę. Tylko, że patrz na to, że to faktycznie, że to musi być realne ze strony partnera. Naturalna sytuacja.
Ciężko żeby kobieta chciała sobie znaleźć kogoś kto mieszka z rodzicami, czy ma
  • Odpowiedz
@damian-powazka98: Niestety ziomeczku ale dużo w tym wpisie jest prawdy, właściwie to większość. Myślę że chodzi mu o ogół a nie o jakieś rodzynki które masz pewnie na myśli. Swiat jest na pewno innny niż kiedyś, właściwe to wszystko zeszło na psy
  • Odpowiedz
@Disscord93: Wiesz, dobre zarobki i odpowiedzialność to dobry początek, ale żeby faktycznie to był długoletni związek to musisz mieć i świadomość tego, i chęć zaangażowania no i oczywiście musi być zrozumienie sytuacji z obydwu stron. To też wymaga wielu odstępstw.
To nie doprowadza się generalnie tak łatwo do tego, że "a kiedyś tyle wystarczyło a teraz jest #!$%@?". Skoro świat idzie do przodu to ludzie też sami w sobie powinni dążyć
  • Odpowiedz
@damian-powazka98: Nie uważam że tak będzie dla mnie lepiej ale takie kolego jest życie. Znaleźć dobrą kobiete te teraz jak trafienie 6 w lotka. Nie ma czegoś takiego jak na zawsze, myślę że każdy związek się rozpada prędzej czy później. Nie ma co wierzyć w jakieś romantyczne bzdety. Ilu ludzi jest że sobą bo coś ich trzyma siła np dzieci
  • Odpowiedz
@Disscord93: Ogólnie zgadzam się z tym, jeśli bym miał obecnie szukać kobiety od nowa to ni #!$%@? bym nie znalazł, absolutnie inne wartości są wyznawane obecnie niż ja cenie lub, które są faktycznie ważne na całe życie.
Dlatego cieszę się, że nie urodziłem się po 2000r.
  • Odpowiedz
@damian-powazka98: Ja urodziłem się przed 2000 i chyba nie muszę mówić, "inne wartości" chyba bardziej ich brak jest problemem. Czuję że nie pasuje do tych czasów a właściwie do "wartości" tych ludzi. Ciężko mieć zasady w tych czasach
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: No i dobrze. Sam mam takie cechy charakteru (czyt. kompletnie niemęskie), że wolę kobiety, które są silne, twarde, bardziej dominujące, zaradniejsze, itd. Ktoś w końcu w tym moim przyszłym, hipotetycznym związku musi przysłowiowo "nosić spodnie", a tym kimś wcale nie chcę być ja.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: mnie tylko ciekawi w sumie jak większość kobiet sobie poradzi żyjąc na własny rachunek. Bez kasy tatusia, pensji męża, emerytury po mężu itp. Mimo równych szans widzę naprawdę mało kobiet w lepiej płatnych, technicznych zawodach.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: i moda na BITCH FACE

Był duck face, a teraz każda to suka z twarzy, miny zmanierowane, nos do góry i poczucie #!$%@? wartości w kosmos.

Ilość kobiet w stosunku do mężczyzn i, a przede wszystkim media społecznościowe #!$%@? do reszty wszystko. Każda ogląda na swoim insta influencerrrki, każda chce byc taka jak te bogate z setkami tysięcy wyświetleń. Każda jest przekonana że jej się takie życie też należy. :)
  • Odpowiedz
@Ravenek: Ja akurat wybrałem sobie na żonę taką która jest w stanie sama się utrzymać, ale wszystkie z którymi się spotkałem były właśnie nastawione na moje zasoby ¯\_(ツ)_/¯
A sporo kobiet poznałem i tylko jeden taki rodzynek się trafił, więc wniosek jest taki, by nie lecieć za pierwszą lepszą tylko lepiej poczekać na tę normalną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz