Wpis z mikrobloga

Z roku na rok zmienia się podejście młodych ludzi do pracy.
W 2022 roku na pytanie „Czy warto być pracowitym?” 60% ankietowanych odpowiedziało, że nie, natomiast w 1972 roku 84% odpowiedziało twierdząco.
Młodzi ludzie waszym zdaniem są gorszymi pracownikami niż starsi?

#pracbaza #praca #korposwiat #januszex #fachpraca
FACHPRACA-pl - Z roku na rok zmienia się podejście młodych ludzi do pracy.
W 2022 rok...

źródło: comment_1657292746aI9UbkoBf9G5T0B5ZjzWKk.jpg

Pobierz
  • 65
@FACHPRACA-pl: czy warto być pracowitym? Zależy od celów w życiu, Według mnie Tak, jeśli idzie to w parze z satysfakcja i kasa. Przekłada się tez to nie tylko na prace zarobkowa, ale ogólnie na życie. Pracowitość w sensie zarobkowym nie powinna oznaczać, ze tyrasz od rana do wieczora, tylko że pracując na swoim stanowisku dajesz z siebie w 100% to za co ci płacą i nie odwalasz nic na odpierdziel.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FACHPRACA-pl: warto być pracowitym, to że aktualnie panuje kult niechcemisię to inna sprawa. Ludzie, którzy na studiach u mnie robili coś więcej niż było trzeba teraz siedzą na fajnych posadach za więcej niż średnia krajowa, a ci co grali w gierki i nic się im nie chciało to dalej szukają pracy, albo muszą powtarzać rok. Pozdro
@FACHPRACA-pl
Dawno, dawno temu postanowiłem nauczyć się czegoś, co wtedy było i wciąż jest bardzo pożądane na rynku pracy. Poświęciłem temu dobrych kilka miesięcy intensywnej pracy. Z perspektywy czasu oceniam, że było warto.
Z kolei ktoś z mojego otoczenia wypruwa sobie żyły w pracy u Janusza, który średnio sobie radzi z ogarnianiem swojego biznesu i firma niemal spoczywa na barkach tej osoby. Pracuje od rana do wieczora, często jeździ służbowo po całej