Wpis z mikrobloga

to moglibyśmy być my, gdyby nie 24-godzinna ochrona byłego premiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ark00: Kiedyś czytałem, że pewna grupa ludzi zrzuciła się na zawodowego snajpera. Tylko ten snajper nie miał jak wywiązać się z zadania, bo ilekroć ustawiał karabin na premiera to ktoś szturchał go, pokazywał na Glapińskiego i mówił "Jego też, jego też!".

Świat nie jest czarno-biały. Nadal Japonia jest wzorem pod tym względem wzorem dla jakichś bantustanów typu USA (Polska w sumie też). Ogółem nie zdziwiłbym się jeśli ta broń pochodziłaby z przemytu z innego kraju. Taki problem ma poniekąd Meksyk. Japonia nie będzie walczyła o normalność za cały świat.


@Katsukyun: super normalność, gdzie legalny posiadacz broni w Japonii musi rozliczać się z każdej sztuki amunicji z policją, gdzie legalnie posiadaną broń przechowywana
Tak, bo strzelanie do zwierząt jest takie fajne... Dla mnie to jest normalność. W Japonii normalnie kupisz broń-zabawkę, nie wiem skąd ta informacja o rzekomej potrzebie posiadania zezwolenia.


@Katsukyun: kto mówi o strzelaniu do zwierząt? Strzelactwa opiera się na strzelaniu do celów, papierowych, blaszanych. Nie jest normalnym to, że państwo nie ma jakiegokolwiek zaufania do obywatela.

Przepraszam co do ASG masz rację, repliki do 0.98 Jula są dostępne bez pozwolenia.
@SzubiDubiDu: true - poziom opodatkowania jest masakryczny tam xd i ludzie isę dziwią dlaczego jest małą dzietność. Pamiętam Shinzo 'Mario' Abe chciał budować żłobki na masową skalę, żeby pomóc młodym parom ^^
Ehh taki kaczyński - gnoić ludzi i później przyklejać plastry na nomen omen przedziurawione ciało ;]