Wpis z mikrobloga

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie raczej taka muzyka nie jest "cool" wśród młodych ludzi, może dzięki temu jakaś część młodzieży ludzi się zainteresuje inną muzyką niż bedoesz, mata i reszta tego badziewia. Bo ja czuję się czasem jak jakiś leśny dziadek słuchając metalu xD


@trtrtrtr: Szczerze? Niech se każdy słucha czego chce. Ja słucham metalu, a za chwilę maty czy innego "badziewia" w zależności od nastroju. Niezmiennie jednak toczę bekę z
Szczerze? Niech se każdy słucha czego chce.


@venividi: Nie no wiadomo, nie zależy mi na tym, żeby każdy słuchał tego co ja. Ale z drugiej strony, chciałbym, żeby nie było tak, że kompletnie nikt tego nie słucha poza jakimiś leśnymi dziadkami, rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie by było, jakby nowi ludzie to odkrywali i żeby pojawiały się nowe zespoły.

Ja słucham metalu, a za chwilę maty
@theicecold: Nie zgodze się bo to całość dopełnia (tekst, aranżacja) o ponad czasowości tego kawałka, środek to co prawda wiśienka na torcie, ale bez całości to tylko chwytliwy nic nie znaczacy moment.
Bardzo fajne reakcje na pierwszy odsłuch tego kawalka obejrzyj :), że ludzie jaraja sie caloscia a nie tylko tym spokojnym momentem
https://youtu.be/03X24j92fZQ
@venividi:

to w sumie pokazuje w jaki sposob latwo wypromowac jakis utwor / sprawic aby na nowo wrocil na listy przebojow. przeciez te kawalki byly od lat dostepne, to czy kate bush... dopiero wskazanie paluchem opakowanie tego w nowa folijke w postaci pop serialu spowodowalo ze nagle jest wysyp fanow tej muzyki. nie poznali jej sami tylko ktos im to ladnie podal na tacy. oczywiscie wszyscy indywidualisci freethinkerzy :)
to w sumie pokazuje w jaki sposob latwo wypromowac jakis utwor / sprawic aby na nowo wrocil na listy przebojow. przeciez te kawalki byly od lat dostepne, to czy kate bush... dopiero wskazanie paluchem opakowanie tego w nowa folijke w postaci pop serialu spowodowalo ze nagle jest wysyp fanow tej muzyki. nie poznali jej sami tylko ktos im to ladnie podal na tacy. oczywiscie wszyscy indywidualisci freethinkerzy :)


@jerry56: Straszne -