Wpis z mikrobloga

Siema mam do was pytanie,
wybieram się na sun festiwal (w tym samym miejscu co Sunrise i Ci sami organizatorzy) i zastanawiam się czy jest sens jechać samochodem. Bilety na pociąg w dwie strony jakoś 120zł, samochodem przy dobrych wiatrach wyjdzie 200zł (5 osób w aucie z Krakowa). Mieszkanie mam wynajęte w centrum Kołobrzegu i boje się jak będzie z dojazdem.
1- Pieszo to jakaś godzina drogi, po 8godzinach stania w tłumie 3 dni z rzędu może być problematyczne
2- Autobusy.... #!$%@? jakoś sobie tego nie wyobrażam żeby podstawlili ich tyle żeby wszystkich zabrać obstawiam że 2tys będzie wracało w stronę kołobrzegu jak nie więcej.
3-Samochodem, z tego co wiem parking jest płatny co już bije po sercu a korek będzie tak #!$%@? że szybciej będzie z buta.
I teraz pytanie co robić ?? #sunrisefestival #sunfestival #pytanie
  • 6
@walecznysmok2: sam mam ten dylemat, niby samochodem większą wygoda, można sobie wszystko spakować itd planując np jechać na więcej dni, ale benzyna wiadomo ile kosztuje, później korki i problem.z parkowaniem. A z drugiej strony ten pociąg będzie tak wyładowany że tam #!$%@? totalny będzie całą drogę xD. + później z buta wracać jak te busy nie ogarniesz(a busy ponoć też płatne?)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jason_bourne: kolejki, #!$%@? kible, scamy na barach, camping zimna woda, z transportem podobno też #!$%@?, nagłośnienie tylko na 2 scenach spoko. więcej już tam nie pojadę