Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś z was organizował lub był na weselu, na którym była inna muzyka niż disco polo / pop?
Jak było? Czy ludzie dobrze się bawili?

Planujemy wesele w klimacie bluesa i jazzu, ale obawiamy się że gościom przyzwyczajonym do disco polo taka muzyka się nie spodoba. Wiemy że to nasze wesele, ale też chcielibyśmy aby goście się nie nudzili.

#wesele #slub #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #imprezy #jazz #blues

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c311b8e80a5db3bac31acc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: właśnie niedawno na takim byłam, były rockandrollowe hity, trochę też takich popularnych kawałków polskich typu "mój jest ten kawałek podłogi", trochę rytmów latino, do których dobrze się tańczy. Warto iść w kilka gatunków, żeby każdy znalazł coś dla siebie, ale disco polo nie jest must have. Też wolałabym zrobić wesele bez takiego szajsu muzycznego i da się to zrobić;)
@AnonimoweMirkoWyznania: weź DJ-a zamiast zespołu, ew. bardziej elastyczny cover band, który nie zamyka się na jeden gatunek (chociaż z tym może być ciężej/drożej). Zazwyczaj dobry DJ obserwuje do czego bawią się goście i dostosowuje się do ich oczekiwań. Ale z góry mogę Ci powiedzieć, że jazz i blues nie ma sensu, chyba że jakieś pojedyncze utwory - nie warto się upierać bo skonczy się, że po północy już nikogo nie będzie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie najlepiej się bawią przy muzyce tanecznej i tej, którą dpbrze znają, mogą sobie pośpiewać. Od popularnych hitow disco z lat 80. po Prawy do lewego, Hej, sokoły, itp. Przy bluesie czy jazzie to raczej będą tańczyć tylko wybrani, reszta będzie po prostu ze sobą gadać. Co też jest OK, jeśli interesuje Was taki charakter wesela. Wtedy raczej nie potrwa to długo.