Wpis z mikrobloga

zimne Pepsi Max i zimne mleko. Natomiast z tych rzeczy które wymieniłeś

nadciśnienie, papierosy, alkohol, nikotyna

żadna mnie nie dotyczy, tak więc jest spora szansa że gdy moja waga będzie w normie to będzie mi o wiele lżej :)


@Jake_921: tak, najlepiej pić ciepła herbatę lub wode i soki niesłodzone cukrem o temperaturze pokojowej. Na pewno jak zrzucisz to będzie Ci bardziej komfortowo i to nie tylko latem.
ważę 46 kg a w upały też mi jest strasznie gorąco. Czy według Ciebie ekspercie także powinnam chudnąć?


@Kressska: Nie jestem ekspertem, raczej osobą która na podstawie lektur, wypowiedzi ekspertów i własnego doświadczenia z przebywaniem w klimatach umiarkowanych, subtropikalnych, tropikalnych i równikowych wyciągnęła wnioski i doświadczenie. Jeśli zaś chodzi o inne przyczyny słabej regulacji cieplnej organizmu to przeczytaj wszystkie moje odpowiedzi skierowane do OPa, bo wybacz ale nie chce mi się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@killzone: z tego co pisałeś, to jedynie możliwe, że mam nadciśnienie (ale nie mam tego zdiagnozowanego). Ja się męczę jak są temperatury typu 35 stopni. Tak jak dzisiaj, tj. 25 stopni jest jeszcze do zniesienia, nawet miałam długie spodnie i było ok.
Ja się męczę jak są temperatury typu 35 stopni.


@Kressska: to kwestia aklimatyzacji przez przynajmniej tydzień a nawet więcej przy wyższych temperaturach, ma jednak swoje słabe strony. Mianowicie, kiedy przyzwyczaisz się do ciepła i temperatury takiej jak 35-40C w cieniu, to o wiele trudniej jest zaaklimatyzować się do niskich temperatur, nie wspomnę o ujemnych. Poza tym picie ciepłych płynów lub przynajmniej takich o temperaturze pokojowej, znacznie ułatwia sprawę. Jak jest 38