Wpis z mikrobloga

@mamajasia12: Byłem, obejrzałem, wychodzę, mówię - ja jebix co za gowno, ale po dłuższym czasie zmieniłem zdanie o 180 stopni. Tak samo czekam na druga cześć ()
  • Odpowiedz
@mamajasia12: jako osoba która czytała książki to mogę powiedzieć że póki co to film jest co najwyżej ładną wydmuszką. Diuna opowiada głównie o tym jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą ślepe podążanie za przywódcami, czego przykładem jest Kwisatz Haderach.
Póki co w filmie jest to pokazane mocno po łebkach.

Poza tym te upierdliwe wizje z Chani które były zdecydowanie zbyt często.

Wizualnie i technicznie ten film jest spoko, ale mam wrażenie że
  • Odpowiedz
@ManWithOutNick: o to to w samo sedno.

Dobrej adaptacji diuny dla kogos kto czytal NIE DA sie zrobic w kilka godzin filmu. Musialby byc film skalowany do serialu ala star wars ale jest to powiesc zbyt malo dynamiczna dla typowego odbiorcy filmow.

Film dobry, ale kuzwa po 3h we lbie chodzilo mi tylko gdzie watek x y z, a jak juz cos sie pojawilo to mialem jedno wielkie WTF w glowie
  • Odpowiedz
@mamajasia12: @melabolgia1: #!$%@? szanuje panowie wykopki.

Nie ma lepszej ekranizacji dla kogoś kto zna świat i czytał. Niestety chyba jako pierwsza połowa dla kogoś kto nie wie nic o serii, jest dosyć słaba, bo mało wyjaśnia, dziwnie ucina i jest powolna.

Ale zobaczyć w końcu tak świetnie pokazaną różnorodność świata, lore itd. to było zajebiste przeżycie. Dla mnie też 9/10
  • Odpowiedz
@mamajasia12: druga część zacznie się mniej więcej tam gdzie książka zaczęła się robić durna a Paul zamienił w mary sue, więc już tak z wypiekami nie czekam - ale jedyna to faktycznie mistrzostwo
  • Odpowiedz