Wpis z mikrobloga

@jegertilbake: Żeby mieć zielone pojęcie co się tam dzieje, trzeba przeczytać książkę. Film strawny dla widza okazjonalnego, będzie słaby dla czytelnika i na odwrót. Ja czytałem diune i uważam, że film jest bardzo dobry. Swoją drogą narzekasz na pustynie w diunie…. Hahahahahah arrakis to pustynna planeta i cały wątek opowieści się z tym wiąże, więc daj już spokój śmieszku.
@mamajasia12: Film jest dobrym odzwierciedleniem książki. Dotarł tak do połowy pierwszej z pominięciem wielu wątków ale znośnie. Mi się podobał. Przeczytaj książkę, jest znacznie lepsza. Pro tip - najpierw zapoznaj się ze słownictwem na końcu książki, potem zacznij czytać, tak jest łatwiej ogarnąć o co chodzi.
obejrzałem, bo obejrzeniu pomyślałem sobie "co do kurvy, coś tu jest nie tak". Film do obejrzenia i zapomnienia.
śmieszne, jak wykopki dzielą się na dwa obozy, 1. film gniot, 2. arcydzieło, jak nie rozumiesz go to znaczy, że jesteś niewymagającym kinomaniakiem.
Polecam poczytać komentarze na filmwebie pod Tenetem, połowa wpisów to wychwalanie reżysera i udowadnianie innym, że są zbyt głupi, żeby zrozumieć ten film xD
Poszedłem na ten film po przeczytaniu dobrych ocen na necie i nie wiedzac o czym bedzie


@jegertilbake: a ja na nowa diune pojechalem do kina wiedzac tylko, ze beda duze robaki na pustyni i jednego z nich gra karolak. ;) film tak mi sie spodobal, ze zaraz po powrocie do domu obejrzalem tez stara diune, ktora okazala sie straszna kiszka. od tamtego czasu obejrzalem nowa diune jeszcze dwa razy, o starej
@jegertilbake: Takie same opinie pojawiały się po Drużynie Pierścienia "o #!$%@? chodzi, niedokończony film, no fajnie sobie łażą i co z tego". Ot urok adaptacji takich książek, które mają kilka tomów i opisu świata jest tyle, że wystarczyłoby na dziesiątki filmów. Jeśli nie zna się książki, pierwsze obejrzenie filmu faktycznie daje odczucie, że nie wiadomo o co chodzi i niektóre dialogi nie mają sensu, lub są niepotrzebne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jegertilbake:

Nigdy nie widzialem tak nudnego filmu xD Nie dosc, ze trwa 3 godziny to typ #!$%@? po jakiejs pustyni 90% czasu, gadajac #!$%@? wie o czym i kompletnie nic sie nie dzieje.


To idealni odwzorowali książkę xD