Wpis z mikrobloga

Trafiłem na wywiad Ambasadora Ukrainy w Niemczech przeprowadzony wczoraj na jakimś niemieckim kanale na yt.
Niestety nie ma do niego nawet automatycznie generowanych napisów, więc nie wiem o czym przez 3 godziny dokładnie mówi, ale sądząc po komentarz pod wywiadem nie wypadł za dobrze.
Jedynie znalazłem przetłumaczony krótki fragment na twitterze, w którym broni Banderę.
Tylko czekać, aż ruska propaganda wykorzysta jego wypowiedzi do swoich celów.

Cały wywiad: https://www.youtube.com/watch?v=JVEGR7apzoI
#ukraina #niemcy
  • 35
@marian-stefan: Im dalej to oglądam tym bardziej jest w szoku co on gada.
Porównuje Bandere do Robin Hooda, mówi, że walcząc o wolność nie obowiązują zasady itp

Pamiętajcie, że oni tylko walczyli o wolność, te bestialskie morderstwa Polaków to tylko środek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, zawsze miałem beke z tych co wrzucają Wołyń w wojnę między Ukraina i Rosja (trzeba skupić się na teraźniejszości) ale
Skończcie #!$%@?ć:):) gosc trafił przypadkiem na filmik z tłumaczeniem na jutubie w wkleił linka do innego filmiku niż udostępnił. Oczywiście był sprytny i wpisał po niemiecku ambasador Ukrainy w yutuba i tam też jest filmik bez napisów a ten trafił przypadkiem:):)
@shmatshiage: Ty jesteś jakiś chory?

To popularny niemiecki kanał na yt. A ten ambasador to dość znana postać, znana z ciętego języka. Ja znam niemiecki więc to włączyłem nie potrzebując napisów i on wali w tym wywiadzie gorsze teksty niż ten przetłumaczony. Uwierz mi. To jest zwyczajny skandal i bronić czegoś takiego się zwyczajnie nie da.

Ale tak, oczywiście każdy jest ruskim trolem i centrala kazała zahipnotyzowac Melnyka żeby #!$%@?ł to