Wpis z mikrobloga

@Ksemidesdelos: Jakie te sakwy kupiłeś?

Ja mialem sakwy, dobrze mi się ich używało ale to były takie mega tanie i dość szybko rozpadł się w nich zamek dlatego pomyślałem aby wziąć coś lepszego.
Jakie te sakwy kupiłeś?


@owl152: ja kupiłem te https://allegro.pl/oferta/wozinsky-torba-sakwa-rowerowa-na-bagaznik-na-rower-10429410206

i niezbyt polecam bo są słabo usztywnione i w momencie kiedy ich nie naładowaleś na full to wiszą jak psu jajca i nawet wkrecają sie w szprychy

teoretycznie moglbym je jeszcze odesłać ale wymysliłem ze zamiast mocowac na bagazniku zaczepie je jakos na wyżej wspomnianym kufrze a takie pojemne sakwy mi sie przydadzą jak bede chcial wziac na wszelki wypadek jakies cieplejsze
@owl152: Crosso big dry. Jeździłem z jedną 30 l, pakowałem tam plecak jako organizer i jeszcze miejsce zostawało :)
Tylko to już jest większy wydatek. Kiedyś można było coś w ich outlecie upolować, ale od dawna mają tam pustki.
@owl152: Ja kupiłem takie jak na zdjęciu za 90 zł (choć nie widzę ich teraz na allegro) i jakościowo nie jest to może prima-sort, ale w tym budżecie dają radę. Polecam zwrócić uwagę, żeby składały się z niezależnych elementów. W moich górna część ma szelki i może robić za plecak (średnio wygodny, ale w sam raz do wyskoczenia do sklepu na wyjeździe), a pojedynczą boczną często zakładam na dłuższe jednodniowe trasy.
DwaNiedzwiedzie - @owl152: Ja kupiłem takie jak na zdjęciu za 90 zł (choć nie widzę i...

źródło: comment_1656500210IXEXeKvxWq83vWzJgV4IPW.jpg

Pobierz