Wpis z mikrobloga

Zacząłem się uczyć Matematyki, tak sam dla siebie. Od gimbazy do techbazy dwóje na świadectwie. Całe technikum zbierałem testy, i nie wyrzucałem zeszytów(przez 4 lata). Mówiłem sobie że bede się z tego uczył XD. Mimo ocen zeszyty prowadziłem bardzo starannie, na wypadek gdybym z nich korzystał. To było dawano temu, lvl.23. A teraz próbuje uczyć się z tych książek, żeby zrozumieć zadania w zeszytach. Nie wiadomo, może jeszcze na studia pójdę ( ͡º ͜ʖ͡º).
#matematyka #matura #matura2022
SaintWykopek - Zacząłem się uczyć Matematyki, tak sam dla siebie. Od gimbazy do techb...

źródło: comment_1656262902fgaLvTkT0QbeIec72Ke1oC.jpg

Pobierz
  • 10
nawet ogarniając to wciąż robie błędy przy ułamkach.


@SaintWykopek: materiał że szkoły średniej da się przyswoić dużo szybciej niż te trzy czy cztery lata, tu chodzi o to żeby robić dużo powtórzeń, w końcu nabierzesz wprawy, jestem pewien.

Trzymam kciuki. Ciągi przydadzą się przy całkach ( ͟ʖ)
@SaintWykopek @unhollywood @kont_u_r też może bym spróbował sie z tym zmierzyć ale pewnie musiałbym zacząć od powtórzenia materiału ze szkoły podstawowej a dopiero potem średniej, zresztą potrzeba jakiegoś planu, programu żeby czegos nie pominac w kolejnosci, dobrych podręczników i grubego zbioru zadań