Wpis z mikrobloga

@Cinek88: które działają jak gówno. 480zł to cena zbyt wygórowana jak na to co dostajemy. 400zł za Extra, gdzie sporo ciekawych gier było już w plusie to też niezbyt tobra oferta. Zobaczymy jakie będą promocje na tego plusa
  • Odpowiedz
@hekktik: Ale co z tego, skoro strumieniowanie działa do dupy, a w katalogu jest niewiele gier w które chce zagrać, bo sporo z nich albo było już w plusie albo mam je na płycie. Jak ktoś jest nowy to spoko, dostanie sporo gier
  • Odpowiedz
@bomba4: z góry była mowa, że gierek Sony nie będzie w tym abo day1. Przypuszczam, że pół roku albo i więcej opóźnienia będzie, zależy też od gry. Np. prędzej bym się spodziewał takiego Uncharted: Legacy of Thieves jak HFW.
  • Odpowiedz
@Cinkito: dlatego piszę, że jest to średnio opłacalne dla mnie. Dla mnie taka Tsushima, Miles Morales, Maneater są tylko po to, żeby wbić sobie drugą platynę bez kupowania gry xD
Legacy of Thievs było by tak samo
  • Odpowiedz
@bomba4: no i rozumiem. Ja w sumie wykupiłem premium nawet, choć też jestem na bieżąco z tymi grami, które mnie interesują, ale np. wpadnie Stray w lipcu to pewnie ogram. Zobaczymy co do tego abo z 3rd party będzie wpadać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: ja mam jeszcze do połowy listopada z przekonwertowanego ps now z uk, więc ogram to co zostało a potem zobaczę jak się sprawy będą miały. Może będą wpadać kody na zwykłego plusa za te 170zl, a dwa takie dadzą już premium. 340 to będzie znośna kwota.

Nie wierzę zbytnio w plotki, że wycofają zdrapki. Raczej to co się dzieje to poprostu zamiana starych kodów na nowe
  • Odpowiedz
Nie wierzę zbytnio w plotki, że wycofają zdrapki. Raczej to co się dzieje to poprostu zamiana starych kodów na nowe


@bomba4: to nie są plotki, to jest potwierdzone akurat chyba. Jak chcesz zdrapki to kupuj jeszcze teraz w keyshopach, bo na ten moment są dostępne. Kodów na PS+ nie będzie, mają być po prostu doładowania na 240/400/480 zł żeby kupić PS+ z PS Store. Jest to dość zrozumiałe (z punktu widzenia
  • Odpowiedz
mam jeszcze do połowy listopada z przekonwertowanego ps now z uk

@bomba4:
Jak nie dokonasz żadnych zmian na koncie, to będziesz miał PS Plus Premium za 49,99 funtów [przedluzy sie automatycznie o rok w tej samej cenie]
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: na PS jest taki plus, że można grać w te gry streamowene na innych kontach niż psplus. CO nie zmienia faktu, że póki co kiepsko z ilością gier. Ale nie ma się co dziwić, że jest w reklamie 700 gier, jak mamy duplikowanie gier w zależności od platformy, a nawet i edycji, bo niektóre są w wersji zwykłej jak i goty xDD
  • Odpowiedz