Wpis z mikrobloga

Skoro rzekomo Jan Paweł II ukrywał pedofilie w kosciołach i zlagodził kary dla pedofilów wśród księży i przez to na wykopie jest masowy hejt na Karola Wojtyle, który od 17 lat nie żyje, to nie przyszło wam do glowy, ze Franciszek (obecny papież) nie zawazył się przez calą swoją kandydature papieską zaostrzyć te prawo? W końcu to on teraz jest papieżem i może wszelkie błędy poprzedników "naprawić" a jakoś tego nie robi czyżby Franciszek też nie mial nic przeciwko pedofilii w kościołach?
(ʘʘ)

#2137 #niepopularnaopinia #oswiadczenie #kosciol #katolicyzm #chrzescijanstwo #prawo
  • 70
  • Odpowiedz
@Lauraaa:

No ale macie na to dowody, że było przeciwnie? Wiadomo to tylko człowiek i wady miał, ale Wojtyła był dobrym człowiekiem i każdemu niósł pomoc, może dlatego właśnie złagodził te kary dla pedofilów - z empatii do ludzi ¯_(ツ)_/¯

W myśl tej zasady to i mordercę seryjnego możemy uznać za dobrego człowieka bo chciał skrócić cierpienia swoich ofiar... Mam nadzieję, że to trolling jest, ale jeśli nie to wsparcie zboczeńców
  • Odpowiedz
@Lauraaa:

Ale jaki macie dowód na to, że Wojtyła rznął male dzieci? Czy to po prostu wymysl internetowego trolla, a wykopki jak zwykle lykaja?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dowodów na ruchanie dzieci przez Wojtyłę rzeczywiście nie ma, ale sam fakt krycia tak obrzydliwego zwyrodnialstwa może budzić pewne obawy i podejrzenia, nie sądzisz?

Za kalumnie też można beknąć prawnie ¯_(ツ)

Trupa można szkalować do woli, tak długo
  • Odpowiedz
@Lauraaa:

No imo krył bo byl empatyczny i nie chcial zła na świecie ¯_(ツ)_/¯

Nie chciał zła na świecie ale robił wszystko by najwięksi zwyrodnialcy(trudno o równie obrzydliwy czyn jak zgwałcenie dziecka) pozostawali bezkarni. Twierdzenie, że Wojtyła chciał dobra na świecie, wiedząc co robił w sprawie pedofilii to niejako implikowanie, że pedofilia to nic złego. Masakra...
  • Odpowiedz
@Lauraaa: widzisz, rzecz w tym, że absolutnie jest
Mi obojętne co robi kościół katolicki papież i inni w czarnych sukienkach
Smieszkowanie z JP2 jest moja scheda po byciu anonem oraz tradycja
  • Odpowiedz
@Lauraaa:

to nie przyszło wam do glowy

Przyszło.

czyżby Franciszek

Gładkie słówka, paczamamy, fajnokatolicka fasada i fantazje o wiośnie Kościoła nie mają pokrycia w rzeczywistej polityce Watykanu, wyobraź sobie tylko moje zdziwienie.
  • Odpowiedz
@Lauraaa: oczekiwanie jakiegokolwiek rigczu po tym dzbanie i durniu Franciszku to XD. Stary pierdziel rozwala kościół od środka a Ty wymagasz, żeby się zmierzył z tak poważnym problemem :D

Edit: nie chodzi też o #!$%@? JP2 samego z siebie, ale #!$%@? wszystkich jego wyznawców, którzy pierdzielą jaki to wielki człowiek nie był a potem nie potrafią podać ani jednego przykładu.
  • Odpowiedz