Wpis z mikrobloga

WYNIKI POŚLUBNEGO DRAPANKA

Koszt zdrapek: 567 zł
Łączna wygrana: 254 zł

Zdrapki za 1 zł - Koszt 98 zł / Wygrana 39 zł
98 wszystkich
26 wygranych

Zdrapki za 2 zł - Koszt 50 zł / Wygrana 17 zł
25 wszystkich
6 wygranych

Zdrapki za 3 zł - Koszt 9 zł / Wygrana 3 zł
3 wszystkie
1 wygrana

Zdrapki za 5 zł- Koszt 350 zł / Wygrana 175 zł
70 wszystkich
19 wygranych

Zdrapki za 10 zł Koszt 60 zł / Wygrana 20 zł
6 wszystkich
2 wygrane

Największa wygrana to 40 zł w zdrapce za 5 zł

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali poprzedni wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/66222829/zona-zdrapuje-ja-dojadam-ciasta-plusujacych-zawola/

Pobierz Kaioshin - WYNIKI POŚLUBNEGO DRAPANKA

Koszt zdrapek: 567 zł
Łączna wygrana: 254 z...
źródło: comment_1655642796wlWaTrihjIIXWo2xA7odqD.jpg
  • 160
zwyczajnie zdrapki są znakowane gdzie jest jaka wygrana


@cirilla1989: kolekcja miejskich legend powiększa się.. tak, w drukarni nie zauważyli, zauważył losowy typ z ulicy. Leszku skąd masz te pieniądze, po co ci ta waga i woreczki strunowe? a wygrałem w zdrapki, mam na to patent

dokonana przez opa próba statystyczna dowodzi, że totalizator ma ponad 50% marzy na emisji papierowego podatku od marzeń, wystarczająco dobrze, żeby nie pozwolić sobie na wizerunkową
@cirilla1989: Gdzieś dzwoni, ale nie w tym kościele. Jest taka kombinacja liter, ale zobaczysz ją dopiero po zdrapaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tle zdrapki są trzy losowe litery. Jak są trzy takie same, to zdrapka jest wygrana, jak są różne, to nic nie wygrałaś.
Edit: albo wygrałaś nagrodę główną, nie wiedziałem nawet, że tak jest, teraz sprawdziłem, a zwykle patrzyłem tylko na te litery XD
@luk04330: to nie jest kwestia przypadku czy nie przypadku. Zazwyczaj seria ma okreslona ilosc dostepnych zdrapek i wygranych. Zazwyczaj stosunek zwygranych do calego kosztu dostepnych zdrapek oscyluje w okolicach 45-60% z tego co pamietam, bo kiedys sobie policzylem z nudow. Juz lepiej wplacic sobie na automaty :D
ech, ludzie, czytajcie, tu chodzi o kwoty 100-1000zl a brat już dawno nie gra i raczej nie śledził żadnych wygranych. Wiadomym jest ze jak kolektura stwierdzi że czas by ktoś wygrał to puści na rynek zdrapkę z wygrana i tyle.


@cirilla1989 Opowiadasz jakieś bajki i tyle. Albo nie zrozumiałaś, jak brat Ci wyjaśniał o co w tym chodzi (kolega wyzej wyjasnial na czym polega zwieszkanie szans na wygraną w zdrapkach). Albo brat
@FrasierCrane: ech, ludzie, czytajcie, tu chodzi o kwoty 100-1000zl a brat już dawno nie gra i raczej nie śledził żadnych wygranych. Wiadomym jest ze jak kolektura stwierdzi że czas by ktoś wygrał to puści na rynek zdrapkę z wygrana i tyle.


@cirilla1989: Co? XD

Ale ty wiesz, ze oni drukują wszystkie zdrapki i potem je rozsyłają?