Wpis z mikrobloga

#gry #komputery

Kupiłem sobie komputer:

i9-12900KF
32GB DRR4 3200Mhz
3090 RTX od Ventusa
SSD1 - Samsung 870 QVO 2TB
SSD2 - Samsung 980 1TB
Płyta Główna - MSI MAG z690 Tomahawk

do tego monitor - ROG SWIFT PG279Q

I przychodzę do was z pytaniem, jakie są gry, w które każdy kiedyś musi zagrać.Mam dużo gier na wirtualnych dystrybucjach i dużo mi się już instaluje, ale chciałbym jeszcze wysłuchać opinii z innego zródła bo może o czymś zapomniałem. Interesuje mnie w zasadzie każdy gatunek gry.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
  • 154
@ho_rzel jeśli lubisz środziemnomorski klimat i tematy starożytności to obowiązkowo
Assassin's Creed Odyssey. Odkryłem ją dwa lata temu, po gigantycznej przerwie od gier i stało się moim topem. A z serią Asasynów nigdy się nie lubiliśmy.
@ho_rzel
GTA San Andreas
Far Cry 1
Serious Sam (second encounter)
Soldier Of Fortune
Unreal Tournament (99, 2003, 2004)
Max Payne
Rex Nebular and the cosmic gender bender
Need For Speed (od 1 gdzieś tak aż po most wanted)
Broken Sword (1,2)
Worms World Party
STUNT GP
Motocross Madness
Age Of Empires (2, 3)
Wurmz
Wings Of Fury
Contra
Sokoban
GeneRally
Rocket League
Trackmania
Ace Ventura Zew Natury
Prince Of Persia
Tetris
@ho_rzel: Tak z ciekawości ile trzeba dzisiaj dać za takiego PC? Po opisie wnioskuje, że to jest jeden z lepszych configów. Przesiadłem się kilka lat temu na konsole i już straciłem orientacje w temacie. Co do gier to: Quake 3, doom, age of empires2, call of duty (duża seria i duży wybór), tak samo battlefield ,gry strategiczne z serii „anno”, settlers, wiedźminy, Assasins creed, need for speedy, diablo 1,2,3, GTA wiadomka,
@mateusz-wrona-148: zgadzam się. Granie po EN jest dużo lepsze niż w PL. Jednak mam jeden, ale to wyłącznie jeden wyjątek - Wiesiek 3.


@avrice: Unironically Wiedzmin 3 jest lepszy w wersji Eng. Ja gralem Eng + Napisy PL Tylko dlatego, ze gra zostala zrobiona pod angielski dubbing, w Polskim często usta sie zgrywają z wypowiadaną kwestią, no i obsada glosowa jest dobrana lepiej. Np Charles Dance jako Emhyr. Zobacz na
DrTRAPH0USE - > @mateusz-wrona-148: zgadzam się. Granie po EN jest dużo lepsze niż w ...
Tak z ciekawości ile trzeba dzisiaj dać za takiego PC?


@Looking20: @ho_rzel: Też przyłączam się do pytania ile kosztuje taka konfiguracja?
Tak patrząc na allegro, samodzielny montaż z części kupionych osobno to koszt ok 18000zł, a kupując gotowca bardzo podobnego to ok. 21000zł.
@ho_rzel: Quake, Dune 2000, Myth II Soulblighter, FIFA 99, Project I.G.I, Need for speed III - hot pursuit, tony hawk’s pro skater 2, the sims, gta2, Baldur’s gate, Commandos: Behind Enemy Lines - to tak na początek żeby karty graficznej nie przegrzać, później ewentualnie serious sam 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)