Wpis z mikrobloga

#gry #komputery

Kupiłem sobie komputer:

i9-12900KF
32GB DRR4 3200Mhz
3090 RTX od Ventusa
SSD1 - Samsung 870 QVO 2TB
SSD2 - Samsung 980 1TB
Płyta Główna - MSI MAG z690 Tomahawk

do tego monitor - ROG SWIFT PG279Q

I przychodzę do was z pytaniem, jakie są gry, w które każdy kiedyś musi zagrać.Mam dużo gier na wirtualnych dystrybucjach i dużo mi się już instaluje, ale chciałbym jeszcze wysłuchać opinii z innego zródła bo może o czymś zapomniałem. Interesuje mnie w zasadzie każdy gatunek gry.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
  • 154
@ho_rzel: Wszystko co wpadnie w łapy.. Days Gone, RDR2, CP2077, Umierające Światła 1 i 2, Star Łarsy Battlefronty / Fallen Order, ale to nie ma sensu co dalej pisać i tak dalej, bo to chwilę pograsz i powiesz, a chuuuj nie ma w co grać. I tyle będzie z zaciechy nowym kompem.. znam to z doświadczenia mego własnego i otoczenia znajomków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ho_rzel: zerknij może na total annihilation lub serię cossacks - to akurat RTSy starej daty. W gatunku strategii na pewno można polecić ANNO 1800 - sporo zabawy.

Z drugiej strony jak myślę o FPS to w zasadzie wszystko jest takie same i nie różnią się zbyt mocno te gry.
Jednak jak dla mnie BF1 był bardzo ciekawą grą.

Ciekawi mnie dlaczego nikt nie pisze o serii Assassins Creed, Metal Gear Solid
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ho_rzel: jakbyś chciał ograć wszystkie zaległości by ci życia nie wystarczyło. Stare assassin's Creed a szczególnie 2/3+"nowa trylogia" origins odyssey valhalla, GTA 4/5, Batmany, rdr2, gow, hzd, farcry 3/4/5, seria metro, wiedźmin 3, dark soulsy, call od duty niektóre też do postrzelania w singlu. Z gier AA: the surge 1+2, elex itp.
Zagraj chociaż w połowę z tego wtedy zastanowimy się nad indykami :)
@ho_rzel:

Ciężko doradzić...

Final Fantasy, VII albo X
Assassin's Creed cała seria
Metal Gear Solid seria
Mass Effect cała seria
Może Metro, X-Com jakiś, Fallout New Vegas, Civilization V, Dead Cells, Life Is Strange, Kingdome Come Deliverance

Sony wchodzi na PC ze streamingiem to może zerknij na RDR1
i9-12900KF

32GB DRR4 3200Mhz

3090 RTX od Ventusa

SSD1 - Samsung 870 QVO 2TB

SSD2 - Samsung 980 1TB

Płyta Główna - MSI MAG z690 Tomahawk


@ho_rzel: składałem ostatnio takiego kompa, tylko z trochę lepszą płytą główną i dwoma ventusami 3090. Samo składanie to czysta przyjemność. Miłego używania :D