Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc to nic by mnie obchodziły te #kryptowaluty i życzyłbym wam dużo zarobków i szczęścia ale przez to, że ceny #kartygraficzne są napompowane do absurdu, to wszystkim winnym tego stanu zaczynając od cwaniactwa producentów, skalperow, kopaczy i nie wiadomo kogo jeszcze to powiem na pohybel im wszystkim.
  • 29
  • Odpowiedz
@qrak01: ale drogie karty mają związek z zalaniem rynku tanim pieniądzem, czy drogim eth? Mylisz przyczynę ze skutkiem.

Prościej:
1 w #!$%@? nadrukowali
2 jako że krypto to deflacyjne aktywo, #!$%@?ło w kosmos (ale nie tylko to, bo surowce i nieruchomosci tez)
3 wzrosła opłacalność wydobycia
4 karty znikły z rynku, a popyt przy nienadążającej podaży tworzy cenę

To punkt 1 jest przyczyną wszystkiego, a nie punkt 3 czy 4.
Czyli
  • Odpowiedz
ale drogie karty mają związek z zalaniem rynku tanim pieniądzem, czy drogim eth? Mylisz przyczynę ze skutkiem.


@Corona_Beerus:
Górnicy paletami kupowali karty graficzne do kopania krypto. Do tego masa mniejszych górników kupowała na mniejszą skalę. Nawet tu, na wykopie, jeszcze niedawno koledzy górnicy chwalili się koparkami z kilkoma zakupionymi niedawno GPU. Ludzie o to mają pretensje, a nie z czego to wynika.

Fakt, że rosła cena ETH jest niezaprzeczalny, tak? Możliwe,
  • Odpowiedz
Miej pretensje do głupich polityków.


@Corona_Beerus:
Ale ja nie mam pretensji do nikogo.

Czekam sobie na odpowiedni moment, żeby kupić GPU i w międzyczasie przeglądam wątki typu 'why money gone?' na reddicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W sumie trochę śmieszne dla mnie jest to, że wy tutaj śledzicie wykres ceny kart i robicie jakieś analizy. A od drugiej strony są ci "źli" którzy zarabiają gruba kasę.

Prawda jest taka, se wieloryby masowo właśnie kupują btc na promocji - są wykresy na których to widać.

Ale to definitywny koniec krypto, po raz chyba 5. Ale tym razem naprawdę koniec zobaczycie!
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, se wieloryby masowo właśnie kupują btc na promocji - są wykresy na których to widać.


@Krzemiec:
No i niech kupują. Nikt im nie broni. To są ich pieniądze.

To już któryś taki cykl:
grubasy mają BTC > cena rośnie > entuzjaści wskakują na wagonik > BTC na górce > grubasy sprzedają na górce > transfer bogactwa na który załapują się głównie grubasy i trochę entuzjastów.

A potem cykl
  • Odpowiedz