Wpis z mikrobloga

Tym razem numer telefonu "do kontaktu" na stronie blokujemyorlen.pl "należy" do 27-latki z Argentyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście to fejk, ale właśnie takie zdjęcie zostało użyte na Whatsappie powiązanym z tym numerem. Ciekawe, co na to powie wykopowy ekspert od agentury @PyromirZiemniakov #protest #orlen #blokujemyorlen #wywiad #polityka
kole - Tym razem numer telefonu "do kontaktu" na stronie blokujemyorlen.pl "należy" d...

źródło: comment_1655238009b7ah10xkXP7ZsNx4aRvP8o.jpg

Pobierz
  • 21
Podaj te numery, cwaniaczku


@PyromirZiemniakov: Jest na screenie powyżej. Twoja "niezdolność" do zauważania najoczywistszych faktów jest typowym przejawem aktywności ruskiego trolla. Liczysz na to, że czytają tylko brajanki, które wierzą w każde słowo bez sprawdzania.
@PyromirZiemniakov: Masz napisane - na whatsappie. A to jak zdjęcie profilowe z Whatsappa powiązałem z TikTokiem tej dupy, to już moja słodka tajemnica. Panowie z ABW by byli niezadowoleni, gdybym zdradzał wszystkie tajniki OSINT. Zresztą ja nawet nie twierdzę, że ten tiktok to autentyk, ważne że zdjęcie nie przedstawia ani Polki, ani Polski.
@kole: który numer konkretnie na whatsappie? Zrozum pisowska kanalio, jeśli to ruskie to sam chętnie doniose na nich do ABW czy gdzie indziej trzeba. Chcę to jednak sam zweryfikować bo mogłeś się gdzieś pomylić. Tyle. Łapiesz? Skumałeś bazę? CKM przetworzył dane czy ci mocy obliczeniowej brakuje? xD
@baetky: numer należy do puli pewnego operatora, który wynajmuje numery telefonów za opłatą. Nie ujawnię o którego chodzi bo "panowie z ABW by byli niezadowoleni, gdybym zdradzał wszystkie tajniki OSINT" xD
W każdym razie na razie wykazaliście, że autorzy strony skorzystali z usługi, która anonimizuje numer telefonu. I trudno się dziwić, jakby podali prywatny numer to pewnie musieliby go zmieniać. Wskazany przez nich numer 729752162 był w puli numerów wspomnianego operatora
Gratuluję @PyromirZiemniakov orki na @baetky i @kole, którzy jak widać w swoich urojeniach posunęli się do insynuacji godnych agentów GRU. Na twoim miejscu nie posądzałbym tych ludzi o myślenie, najwyżej o to, że są porażką rodzimego systemu edukacyjnego. Ten ich OSINT przy pomocy yandexa i tineyea jest słodko głupiutki, ale oni tylko tyle potrafią.