Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: też się oceniam 4/10 , w podstawówce byłem ofiarą z epizodami w których się broniłem, w gimnazjum trzymałem się z tymi "złymi" i może dlatego byłem w końcu szanowany, w technikum nie byłem ofiarą ale byłem obgadywany na każdym kroku plus były jakieś dziwne konszachty tworzone żeby mnie przy różnych okazjach omijać. Matka nie ma za dużo empatii i ma dużo cech narcystycznych nawet jak na kobietę a ojciec tak
@anonanonimowy321: ja 20, nie dziwne że nie masz relacji. Nie dość że nie miałeś wsparcia emocjonalnego to też życie towarzyskie miałeś podobnie #!$%@? do mojego poza tym jesteś średniakiem pod względem wyglądu. Nie nauczyłeś się funkcjonować w społeczeństwie plus twoja aparycja nie zachęca żeby podjąć z tobą kontakt. Jeśli nie jesteś jakoś przeciwko alkholowi to może na dobry początek spróbuj wyjść z jakimś kolegą z pracy na piwo lub wódkę ?
@Kebab_po_browarze: Na kolegów to już za późno.. Juz by tak nie cieszylo teraz, jak za czasów licealnhch kiedy najbardziej ich potrzebowałem, bo kiedyś miałem mnóstwo wolnego czasu i spędzałem go przed komputerem zamiast z kolegami a teraz praca i mało czasu.. jakąś babe by chłop chciał, żeby pierwszy raz w życiu na randkę pójść ehh
@anonanonimowy321: ale wiesz musi być na tip top, mam takiego kolegę, którego też poinstruowałem aby dobrze się ubrał itd, on przyszedł ubrany jak najlepiej potrafił i nie wyglądało to za dobrze. Ciuchy nie muszą być drogie ważne żeby pasowało wszystko do siebie. Włosy ogarnięte, twarz ogarnięta, buty wyczyszczone. Jak to masz ogarnięte i masz problemy społeczne. To na początek małymi kroczkami, bo jak zaczniesz z grubej rury to wszystko cię przytłoczy.