Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka, proszę o pomoc tych, którzy mieli ten problem.
Jestem różową, mam lekko ponad 20 lat. I rozstępy. Właściwie już od wieku nastoletniego, ale po prostu nie zwracałam na nie większej uwagi. Teraz niestety są już w większości białe, ale są. Szczególnie na nogach (dół podkolanowy i uda), tyłek i biodra. Stosowałam w poprzednim roku BioOil (kilka opakowań!) i niestety nie pomógł w żadnym stopniu nawet na te świeże. Nie chcę żadnych zabiegów. Mogę też dodać, że nie opalam się i mam jasną karnację, więc nie są bardzo widoczne.
Dlatego proszę o pomoc. Co stosowaliście/stosujecie na rozstępy? Jesteście zadowoleni, a może wam się nie podoba coś w danym kremie/olejku? Od kiedy stosujecie? Każda rada będzie cenna.
Nawet nie wiem jak tagować, więc chwytam się wszystkiego...
#uroda #cialo #rozstepy #wyglad #kosmetyki #leki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a397206bfc9d271179f354
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozstępy to w większości kwestia genetyki, której nie oszukasz ¯_(ツ)_/¯ A z rozstępami, które już się pojawiły, też już nic nie zrobisz. Można zadbać tylko o to, aby kolejne się nie pojawiały: nawilżać skórę, nawadniać się, robić masaże i unikać wahań wagi.
@AnonimoweMirkoWyznania: Pracuj nad samoakceptacją. Przyjdzie z czasem - dopiero 20 lat masz. Poza tym, bio-oil to ściema i już jakiś czas temu to sprawdzono.

Pamiętaj - wywalone w zdanie innych randomów na ulicy + za kilka lat będziesz chciała mieć takie ciało, jak teraz, więc korzystaj i ciesz się z tego, jak wyglądasz, żeby kiedyś nie żałować, że wtedy miałaś takie kompleksy, zakrywałaś się, itd.
OP: @WicekJajko: nawilzam skórę i bardzo o nią dbam od zawsze. Nie lubię szorstkiej skóry, więc balsamy to podstawa.
@ciasteczkowy_otwur: praca fizyczna, spacery z psem, dziennie spożywam mniej kalorii niż powinnam (ale spokojnie, na apkach sprawdzam czy nie przesadzam z węglami/tłuszczami itd). Podczas pandemii przytyło mi się, ale nie miało to większego wpływu na rozstępy. Pojawiają się co jakiś czas niezależnie od wagi. Zero słodyczy, fast food raz na